İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamlara Tıklandığı Zaman Yeni Sayfa Acılsın

G

goHan

Misafir
Arkadaşlar arama yaptım ama bulmadım eğer varsa önceden bu konu özür dilerim.

Şimdi sitemizdekı ads reklamlarına tıklandıgı zaman aynı pencere altında acılıyor dolayısıyla sitemizden user cıkıyor.Bunu nasıl önleriz

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer google adsense kodunda böyle bir şey yaparsan banlanırsın.

google kurallarında açıklaması var kodda değişiklik yapılmaması söyleniyor. malesef para kazanmak isteniyorsa user kaybetmeye razı olunacak.

G

goHan

Misafir
ogame.com.tr var onlıne oyun oradakı sıstem öyle. Yaklaşık 1 yıldır aynı şekılde devam edıyor google kıyak gecıyo demekkı :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bakın o zaman o sitenin kaynak kodlarına, alın oradan.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm AdSense kodları web sayfalarına üzerlerinde değişiklik yapılmadan yapıştırılmalıdır. AdSense katılımcılarının kodun herhangi bir bölümünde değişiklik yapmalarına veya reklamların davranışını, hedeflemesini veya dağıtımını değiştirmelerine izin verilmez. Örneğin, Google reklamlarına yapılan tıklamalar, yeni bir tarayıcı penceresinin başlatılmasına neden olamaz.

açıkca yazmışlar

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kitlenmesin abi :) Bak ogame midir nedir onda varmış? 1 senedirde öylemiş. varsa bir usulu bilen arkadaşlar paylaşsın? eha?

google hiti belli bir seviyenin üstündeki sitelerle özel olarak ilgileniyor
optimizasyon konusunda yardımcı olalım falazn diye yazmışlar ya

G

goHan

Misafir
şuan ogame yayınlanmıyor google reklamları ama gün ıcınde acıyorlar kapatıyorlar bellı olmuyor ama genel olarak gün ıcınde acılıyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ogame.com.tr veya youtube.com reklamları yeni sayfada acılır cünkü platin üyeler günlük bilmem kaç gösterimelri oldugu için istedikleir reklamalrı bile cıkartma imkanalrı var.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Usulü Var... Ancak banlanırsınız...
Çalışarak Premium Olabilirsiniz.. 300k Tekile bakar :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ogame.com.tr veya youtube.com reklamları yeni sayfada acılır cünkü platin üyeler günlük bilmem kaç gösterimelri oldugu için istedikleir reklamalrı bile cıkartma imkanalrı var.

bilmiyorum o siteyi ama bir Türk sitede olması çok güzel, daha önce hiç görmemiştim.
ayda 20 milyon sayfa gösterimine premium hizmet alırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5