İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamları Ziyaretçiler Görüyor,Üyeler Görmüyor. Mantıgı Nedir?

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Arkadaşlar Bi Siteye Baktımda, 2 Yıllık Bir Forum Sitesi, Ve Hiti iyi, AdSense Kodlarını,Kurallara Uygun Bir Şekilde Yerleştirmiş,Aykırı Birşey Göremedim.

Fakat Kafamı Karıştıran Birşey Var, Sitede Ziyaretçi İken AdSense Reklamları Görünebiliyor, Her Sayfada 3 Adet Olmak Üzere Ana Sayfada, Konu içerlerinde Vs.Düzenli Bi Şekilde.. Fakat Üye Olarak Giriş Yapıldıgında, Sitenin Hiç Bir Yerinde AdSense Reklamları Yok.. Yani Koymamış Adam.. Sizce Neden Böyle Birşey Yapabilir.Ziyaretçi iken Reklamlar, Üye iken Reklamsız.. Mantığı Nedir.. ? Yorumlarınızı Çok merak Ediyorum..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
nedeni basit google botunun göremediği yerden gelen tıklamayı hoş karşılamıyor.

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selim Tam Olarak Anlamadım Özür Dilerim, Biraz Daha Aydınlatırmısın. ? Şimdi Ziyaretçi İken Reklamlar Online, Üye iken Offline Neden ki, Okadar Üye Var Bu adam nasıl Para Kazanıcak Üyeleri Görmüyorsa ? Yani Diyelim Forumu Oldugu gibi Ziyaretçilerede Açık Dolayısıyla Bootlara, Nasıl Oluyor Yani Anlatırmısın..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Hea ben yanlış anlamışım forum zaten açıkmış ziyaretçilere, ozaman şöyle düşün üye olan birisi foruma girip çıkıyor ve reklamlara 4-5 kez tıklama ihtimali var ama üye olmayan gelip geçici tıklayıp siteden çıkınca geri dönmez

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selim Tekrar Özür Diliyorum :) Banamı Bşy Oldu Sen Yine Yanlışmı Anladın..

Adam Nasıl Para Kazanıcak, Siteye Hergün Giren Sürekli Üyeleri Var, Arada Reklamlar Tıklicak Ve Adam Para Kazanıcak, E Üyeleri Görmüyorsa, Bu Adam Nasil Kazansın ? Ziyaretçilerle..

Bak Diyosun, üye olan birisi foruma girip çıkıyor ve reklamlara 4-5 kez tıklama ihtimali var E Daha Güzel degilmi işte, Para Kazanır Adam ? Ve Dedinki ama üye olmayan gelip geçici tıklayıp siteden çıkınca geri dönmez Nasıl Yani Adam Kalıcı Üye'lerine Sunmazmı Reklamı ? Ben Hayatımda ilk Defa Böyle Birşey Gördüm, Daha Fazla kazanç Getirirmi ki ? Ozaman Herkez Neden Böyle Yapmıyor..

Tekrar Cevaplarsan Sevinirim Selim

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
NeVarKi kendi kodlarına 4-5 kere tıkla yada bi arkadaşına tıklat adsense sana açıklayıcı bir mail göndericek.

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demek istedigini Şimdi Anladım.. Ziyaretçiler Görürse Ban Yada Sorun Çıkma Olasılıgı Çok Büyük Bir % ile Düşüyor.. Ama Üyelerde Görürse, Adam 1 gün içinde 6 Defada Farklı Konu içlerindeki Reklamlara Tıklıyabilir Demi ? Bu Yüzden mi Digerini Mantıklı Buluyosun ? Ve Kazanç Az Olmazmı ?

Ve Bu Haksızlık, Adam Bilinçli Ard Arda Tıklamıyor ki, Hoşuna Gitmiştir Bi Reklam Merak içermiştir Tıklamıştır, E Gün içerisinde 4 Reklama Tıklamıştır. Bu Yüzden Banlanıcakmıyım Ben..

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ve Bu Haksızlık, Adam Bilinçli Ard Arda Tıklamıyor ki, Hoşuna Gitmiştir Bi Reklam Merak içermiştir Tıklamıştır, E Gün içerisinde 4 Reklama Tıklamıştır. Bu Yüzden Banlanıcakmıyım Ben..

Bunu google anlamıyor benimde üyeliğim banlandı 64 dolarım içerde kaldı...
Birde öyle birşey ki bekliyor bekliyor seni resmen tamam artık ben bu ödemeyi kesin alıyorum dediğin an basıyor banı...

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Yüzbinlerce Forum Var Hem Üye iken Hem Ziyaretçiyken AdSense Reklamlarını Gösteren,Ozaman Hepsi Banlanır 1 Adam 3 Kere Tıklarsa.. Çok Saçma Ya. Ben Nasıl Engel Olacam, Kişinin Biri 3 kere basacaksa.. Ve Ben Bugüne Kadar ilk Kez Rastladım, Ziyaretçiyken Reklamlar Var, Üyeler Varken Yok.. :S

Yani Mantıklı Olan Buysa, Neden bunu yapan az, ilk kez rastladım ama, Siz gördünüzmü bilmiyorum..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ya Yüzbinlerce Forum Var Hem Üye iken Hem Ziyaretçiyken AdSense Reklamlarını Gösteren,Ozaman Hepsi Banlanır 1 Adam 3 Kere Tıklarsa.. Çok Saçma Ya. Ben Nasıl Engel Olacam, Kişinin Biri 3 kere basacaksa.. Ve Ben Bugüne Kadar ilk Kez Rastladım, Ziyaretçiyken Reklamlar Var, Üyeler Varken Yok.. :S

Yani Mantıklı Olan Buysa, Neden bunu yapan az, ilk kez rastladım ama, Siz gördünüzmü bilmiyorum..
Yukarda yazdıkların yüzünden forum siteleri adsensede pek kalıcı olmuyor ve %90 ı banlanıyor.Sen söylediklerine engel olamassın sadece riski en aza indirirsin.
Google biz yayıncılardan mantık istemiyor, kendi koyduğu kurallara uyulmasını istiyor.
Konuyu daha fazla uzatırsan sitelerine girip adsense reklamlarına 30 kere tıklarım haberin olsun :p

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe :) Ok Selim Uzatmicam' Tek Soru ile Bitircem..

Günlük 1k Hit'im var Şuan, Ve Ben Biraz Daha Beklicem AdSense Başvurmak içinde. Sorum Şu..

Sence Bende O Site Gibi, AdSense Reklamlarını Sadece Ziyaretçileremi Göstereyim ? Yoksa Normal Hem Ziyaretçi Hem Üyeleremi Yapayım.. Nolur Banlanmak istemiyorum :) Bi Kere Google 100 $ Aliyim, Karada Ölüm Yok Bana..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl para kazanacak derken, birçok forumun ziyaretçisi, aktif üyesinden çok daha fazladır, örneğin şu an burada (Şu An Forumumuzda: 185 (39 Kayıtlı Ve 146 Misafir Üye Bulunmaktadır). Reklamsız forum da bir üyelik avantajı olarak lanse edilir.

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani Özetle, AdSense Kodlarını Sadece Ziyaretçilerine Göster, Sorun Yasama Riskin Dahada Az Olsun Diyosunuz.. Tşk Ederim. :)

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu olayı, ziyaretçiler görsün-üyeler göremesin
vbulletin de nasıl yapabiliriz? navbar template altında-üstünde nasıl ayarlayabiliriz?

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Başka Böyle Yapan ? Yada Yorum Yapmak istiyen, Hangisi Mantıklı 2 Kesimemi Göstermek ? Sadece Ziyaretçilere mi Göstermek Daha Mantıklı dır, Her Yönden Gelir. ilerisi, Daimi.. Vs..

Buci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu nasıl yapabiliriz yani reklamları ziyaretçiler görsün üye girişi yapıldıktan sonra reklamlar görünmesin

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eğer vbulletin sistemler için reklamların sadece ziyaretçilere görünmesini istiyorsanız, reklam kodlarınızı aşağıdaki kodlar arasına koyunuz.

<if condition="$show['guest']">
Reklam Kodları Buraya
</if>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5