İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamlarım çıkmıyor diyenlere...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Son 2 gündür bende reklamlarımın çıkmamasından şikayetçiydim ki forumdada başlık açtım, sorunu nasıl çözeriz diye sordum.

Bugün ailemin ziyaretine istanbula geldim. Burdaki pc nin tüm cookielerini vs. tüm kayıtlarını sildim. Yeni bir mail hesabı açtım. Daha sonra adwords e başvuru yaptım.

Başvuru yaparken eskiden kullandığım adı soyadı, adresi vs. tamamıyla değiştirdim.

Günlük bütçeyi sorduğunda google ın tavsiye ettiği bütçeyi girdim.

Ve ilk hesabımdan reklam yayınlanmaya başladı.

Sonra cookieleri vs. yeniden silip yeni bir hesap açtım ondanda reklamlar yayınlanıyor. Ve ikiside 50$ ekstradan yüklenmiş şekilde

Bu iki hesaptaki web sitesi içinde önceden reklam vermiştim.

Sanırım, hesap açarken google web site adresine değil pcdeki bilgilere ve ip adresine bakıyor. IP adresinizi ve pc bilgilerinizi değiştirdikten sonra adwords açarsanız sorun yaşamazsınız. En azından ben yaşamadım.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Adres telefon değiştirmeye gerek yok.
İp numarasına falanda bakmıyor. Aynı ip den sadece çıkıştan çıkarak 5 adet kupon aktif ettim. Ve hepside 2 günde tükendi. :)

Siz ücretlerinizi düşük ayarladığınız için reklamlarınız çıkmıyordur.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu ücretler nereden ayarlanıyor bir türlü öğrenemedim
ve doğal olarak mı bilmiyorum ama gösterilmiyor:(

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef benımkıler hala aktıf deil..aktif gorulmesine ragmen...

denemedigim kombinasyon kalmadı ucretlerde..ama olmuyor

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
favorites: o başlığıda gördümde konu orada baya dağılmıştı. tek yazıda toplamak amacıyla yazdım ki artık eminim bu olay ile reklamların çalışır hale geldiğine.

disconnect: ücretlerle alakası yok. en az 15 tane hesap açıp kapattım, ne kadar para veriliyor ne yapılıyor çok iyi biliyorum. reklamların çıkmadığı hesaplardada aynı şekilde yapmıştım herşeyi ama inatla çıkmadılar :)

B

Baria

Misafir
bende yine hiç çıkmamaya başladı sanki 1 saat geçiyor sonra atıyor sistemden

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamen ücret ayarı ile ilgili bi durum. aynı isim, aynı ip, aynı browser ile defalarca kayıt yaptım

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google un önerdiği rakam günlük bütçeye önerdiği rakam 7,00 tıklama basına önerdiği rakam 4,54 :)

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en az 15 tane kampanya açmıştım başlangıçta iyi gidiyordu. aylık bütçeyi 2000$ seçmeme rağmen tek gösterim yok 2 gündür

B

Baria

Misafir
yok artık çıkmıyor dün çıkarmıştım yine ama bu gun hiç çıkmıyor

D

domainturk

Misafir
Merhaba,
ayni sorun bende de vardi.google ya 1 maiL atmistim,bunun cevabi bugun geldi,
Ayni Ip den bir kac maiL altinda bir kac adwors hesabi acarak rekLam vermistim...Tabi adwors caLisanLari bunu farkedip oLaya mudahele etmisLer..
iste bana geLen maiL...

Merhaba,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Google, reklamların yüksek kaliteye ve standarda sahip olmaları için büyük çaba gösterir. Sizin son zamanlarda ürün veya hizmetiniz için birden fazla hesap oluşturduğunuzu ve bunların aynı anda gösterime girdiklerini farkettik.

Ayrıca, tüm bu hesapların promosyon kodu kullanarak açıldıklarını farkettik. Promosyon kodları sadece kişi veya şirket başı bir hesap için geçerlidir. Bu yüzden hesaplarınızı durdurduk.

İşbirliğiniz içim teşekkür ederiz,

Saygılarımızla,

Google AdWords Ekibi

A

aDRiaNo

Misafir
ayarlardan ne kadar sınır ücret giriyorsunuz ?
ortalaması nedir yani genel olarak
try olarak istiyor çünkü ben 10cent falan vermeyi düşünüyordum ama try olarak ne girsek uygun olur

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
bugun 3 değişik sitemde kullandıgım kuponlar da şu uyarı devam ediyor:
Reklamlarınız çalışmıyor, çünkü ilk ödemenizi henüz almadık. Eğer henüz göndermediyseniz, ilk ödemenizi göndermenizi tavsiye ederiz. Google ödemenizi aldıktan sonra, size bir e-posta göndereceğiz, ve reklamlarınız çalışmaya başlayacak.
Ve baktıgımda yahoo referansıyla hesap açmama ragen saatler geçti hala 100$ olmadı ve 2-3 bin gosterim yapılmış 40 civarı tıklama var ama üsteki mesaj hala yazıyor ödeme alamadık diyor bu düzelirmi acaba saat geçtikçe?
sorun nerde olabilir,daha evvel 10 dan fazla kupon kullandım değişik sitelerde ama bu şekil sorun yaşamamıştım bugün bi garib...

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eflatun' Alıntı:
Merhaba
bugun 3 değişik sitemde kullandıgım kuponlar da şu uyarı devam ediyor:

Ve baktıgımda yahoo referansıyla hesap açmama ragen saatler geçti hala 100$ olmadı ve 2-3 bin gosterim yapılmış 40 civarı tıklama var ama üsteki mesaj hala yazıyor ödeme alamadık diyor bu düzelirmi acaba saat geçtikçe?
sorun nerde olabilir,daha evvel 10 dan fazla kupon kullandım değişik sitelerde ama bu şekil sorun yaşamamıştım bugün bi garib...
aynen bendede o yazı var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5