İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklampaneli Ödeme Yapmıyor

alisisman61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar reklampaneli.com üzerinden reklam yayinlayan bir yayinciyim. Reklampaneli.com iki haftadır tıklamalarımı saymıyordu. İletişime geçtiğimde tıklamalarınız sayılıyor deniliyordu. Günlük yaklaşık 9k hitli sitemden sıfır tık olması bile onlar bakımından bir sorun teşkil etmiyordu.

29 ytl den 30 ytl ye çıkmam iki haftamı aldı. 30 ytl ye ulaştığımda hesabımın kapatıldığı uyarısını aldım.

işin garibi herhangi bir e-posta bildirimi dahi gelmedi hesabıma girdiğimde uyarıyı gördüm.

Reklampaneli kullanan veya kullanmayı düşünen arkadaşların bu tarz durumları göz ardı etmemelerini umuyorum.

Bu tarz durumlarla karşılaşan başka arkadaşlarda yorumlarını paylaşırsa sevinirim

Minikperi.tk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemalhemsat ile bir bağları varmı acaba bu arkadasların :) aynı taktik valla. Bunlarda başladılar yamyamlığa desenize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5