İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ReklamStore Kullananlar Bi Bakabilir mi ?

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar 2 gündür reklamstore kullanıyorum 500+ tekil hit vardı hala istatistiklerde 0 gösteriyor,istatistikler belirli aralıklarla güncelleniyormuş,ne sıklıkla işliyor ? kullananların yanıtlarını bekliyorum.

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne soft reklamı yav off kafa dalgın benim,arkadaşlar ReklamStore olacaktı o .. :D reklamstore kullanan arkadaşlar baksa iyi olcak ama kimse kullanmıyor galiba,geçenlerde 2 Tıka 40 kuruş alan olmuş ahali .. :D

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben geçen yıl kullanmıştım. Destek kısmı çok güzel. Anında cevap geliyor, herkes çok iyi niyetliydi. Ancak istatistiklerinde bir gariplik olduğunu düşünüp kullanmaktan vazgeçmiştim. Destek kısmına bir sorun isterseniz. İlla ki tatmin edici bir cevap vereceklerdir diye düşünüyorum.

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben geçen yıl kullanmıştım. Destek kısmı çok güzel. Anında cevap geliyor, herkes çok iyi niyetliydi. Ancak istatistiklerinde bir gariplik olduğunu düşünüp kullanmaktan vazgeçmiştim. Destek kısmına bir sorun isterseniz. İlla ki tatmin edici bir cevap vereceklerdir diye düşünüyorum.

destek kısmı felaket ötesi bir soruna 15 gün sonra cevap geliyor.2 Kez şahit oldum,taa sitem onaylanmadan 2 hafta önce onaylama ile ilgili soru atmıştım,sitem onaylandıktan 4 gün sonra ''sitenizi inceledik kabul ettik''dendi zaten onaylandıktan 4 gün sonra yani toplamda 17-18 gün felan bir soru sürüyor maalesef.o yüzden buraya sordum ama kimse bilmiyor herhalde :) ?

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
destek kısmı felaket ötesi bir soruna 15 gün sonra cevap geliyor.2 Kez şahit oldum,taa sitem onaylanmadan 2 hafta önce onaylama ile ilgili soru atmıştım,sitem onaylandıktan 4 gün sonra ''sitenizi inceledik kabul ettik''dendi zaten onaylandıktan 4 gün sonra yani toplamda 17-18 gün felan bir soru sürüyor maalesef.o yüzden buraya sordum ama kimse bilmiyor herhalde :) ?

Gerçekten çok ilginç. Bende en çok destek kısmını beğenmiştim. Bana 1-2 saate cevap geliyordu. Neyse konunuzu meşgul etmeyim. :)

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sorun çözüldü.ama tıklar felaket sabah 5 tık geldi 0 tl verdi. :S sonra 1 tık daha geldi 6 tık 0.03 oldu nasıl bişey anlamadım biraz daha deneyeceğim 1 hafta kadar,yükselme olmazsa kaldıracağım .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5