İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamvermek istiyenlere!

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelkoc' Alıntı:
zirve100.com da reklam 300 milyon bence once sen araştır sonra yaz

Bizim siteye reklam verenler görüşlerini yazarsa sevinirim...

zeynelkoc' Alıntı:
Merhaba

ilk olarak hayirlisi olsun diyerek basliyorum.

istatistik sayfamiza buradan bakabilirsiniz. http://www.themp3king.com/webstat/
kisaca ozetlemem gerekirse gecen ayki istatistikler su sekilde
Toplam Tekil hit : 158.799
Toplam Sayfa Gosterimi : 1.943.463
Ortalama Gunluk Tekil hit : 5.122
Ortalama Gunluk Sayfa Gosterimi : 62.692
(Bu veriler webserver uzerinde bulunan webstat scripti ile oldugu icin en guvenilir rakamlardır)

Bu istatistikler icin reklam fiyatlarimiz ve ayrintilar su sekildedir:

Reklam Tipi : Banner
Reklam Banner boyutu : 468*60
Reklam Ozelligi : Banneriniz www.mp3lerim.com ve www.themp3king.com her iki sayfada birden ve her sayfada yer alacaktir.
Reklam Fiyatı : 175.000.000 TL / Ay
------------------
Reklam Tipi : Banner
Reklam Banner boyutu : 120*60
Reklam Ozelligi : Banneriniz www.themp3king.com sitesinde mp3 yükleme kutusunun ortasında ve her mp3 yükleme sayfasında yer alacaktir. (Örnek için tıklayın)
Reklam Fiyatı : 75.000.000 TL / Ay
------------------
Reklam Tipi : Pop-up
Reklam Ozelligi : Sitenize www.mp3lerim.com ve www.themp3king.com her iki sayfadan pop-up açılacaktır.
Reklam Fiyatı : 10.000.000 TL / Gun (min 3 Gun)

Reklam seceneklerimiz bu kadardır.

Bol kazancli gunler umidi ile...

Saygilar.

zirve100 deki reklam fiyatı 300 milyon olduğunu öğrenmişsin bu güzel. bir de zirve100 ile kendi siten arasındaki farka bak ve biraz daha düşün.
"..benim tekilim zirve100 'den fazla.." diye bir cevap gelirse bu da zaten paradigmal bir paradoksa örnek olacak ve yukarıda yazdığımı tekrar haklı çıkaracak.

internette reklam yapmak için bu kadar para harcayacak biri emin olmalısın ki hangi sitelerde çıkan reklamların ne kadar verimli olduğunu biraz olsun tahmin edebilir.
Türk insanının , mp3 sitelerinde açılan pop-up'ları ne kadar hızlı kapayabilme yeteneğine sahip olduğunu da yılalrdır mp3 sitelerine girenler çok iyi bilir. anında açılan 3 pop up ve 2 sanityede hepsi tık tık tık kapatılır.
dünyada en hızlı pop up kapanatan internet kullanıcılarının bizde olduğundan eminim. bir de buna otomatik pop up önleyicileri eklersek bu reklam tamamen verimsiz olacaktır. reklam veren bunun 10 kat fazlasını düşünür.

reklamlara (gerçekten gelir bekliyorsan) fazla güvenmemeni tavsiye ediyorum edindiğim tecrübelerden dolayı.

iyi çalışmalar.

Z

zeynelkoc

Misafir
onerilerin için teşekkürler ama buraya sadece reklam verenler yazarsa sevinirim demiştim

herhangi bir sorun veya başka bir durum varsa p.m (ö.m) mail msn yim icq herturlu yoldan beni bulup iletebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi