İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

REKLAMZ ödeme yapıyormu?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar, reklamz ye 2.5 aydır üyeyim ve banner yayınlıyorum.hala ödeme alamadım. acaba bu şirket te diğerleri gibi ödeme yapmıyormu?
bu şirketten ödeme alan oldumu?

M

maximp3

Misafir
- aşağıdaki mesajımı değiştirmiyorum, ama reklamz adına daha iyi fikir sahibi olabilmeniz için tommy nin ve benim diğer mesajımı mutlaka okuyun -

iki yada 3 kere mi ne ödeme aldım. ama normalde 6 yada sanırım evet evet 7 kez ödeme almam gerekiyordu. yakında biter gider gibime geliyo. hiç reklam falan alamadılar. destek olalım hesabına yayınını yapıyoruz işte.

T

ToMmY

Misafir
Reklamz Turkiyedeki tek doğru düzgün reklam şirketi, aslında tam bir network sayılmasada 1 yıldan uzun bir süredir piyasada olması ileride daha iyi olacağına dair bir işaret, geçen ayki pcnet dergisinindede 3-4 sayfa yer ayrılmış Reklamz a... Biz sadece bir reklam kampanyasında sanırım 3-4 gün çalıştık 224 milyon ödemeyide gecikmelide olsa aldık, gecikme onlardan değil reklamı yaptıran şirketten kaynaklanıyordu. İlk kurulduğu sıralarda reklam yayınlamak için konuşmuş fakat fiyatda anlaşamamıştık, 1 yıl gecikmelide olsa çalıştık ben bayada memnun kaldım. Tek kötü yani bazı kampanyalarda fatura kesmenizin gerekmesi :) Eğer kesemezseniz %18 kdv kazandığınız paradan kesiliyor.
Reklamz oldukca dürüst çalışan bir şirket oldukca ilgili tüm bilgileri açık yani telefon numarasından adresine kadar internete tezgah açan dolandırıcılardan değil.
Her nekadar reklam kampanyaları ve çalışan şirketler az olsada yazımın başında dediğim gibi 1 yıldan uzun bir süredir piyasada olması ileride daha iyi olacağının bir göstergesi.

- - - - - - - - - - - - -
www.Superport.net

M

maximp3

Misafir
bu arada arkadaşlar reklamz dan epeydir ödeme alamadığımı söylemiştim. bir hatadan dolayı beni esgeçmişler :) .. bu hafta 2 aylık ödememi birden aldım. her ne kadar aksaklıklar, umudu kestiğim anlar, paramı alamadığım zamanlar olsada reklamz ı desteklemeye devam edeceğim.

Öyle düşünüyorumki 5-10 sene içinde türkiyede doğru düzgün çalışan bir çok reklam network u olacak ve bunların içinde en iyisi en büyüğü reklamz olacak.

Yakamdamoz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Yaklasık 7 aydır (reklamz yayınına basladıgından berı) REKLAMZ Network'une 3 sıtem ıle bırden uyeyım.
(www.karakan.com rutın reklam)
(www.turkcoders.com rutın reklam)
(www.nokiagamer.com pop-under)

Gerek rutın (aylık) banner ve pop-up uygulamaları gerek ıse ozel sırketler ıcın pop-under uygulamalı calısmalarımız oldu.

Bu calısmalar sonucunda duzenlı veya duzensız de olsa 2 sıte ıcın bırden odemelerımde genel oalrak soprun yasamadım. Bir arkadasın da bahsettıgı gıbı, sorun hep reklamı veren fırmaların REKLAMZ a gec odeme yapmasından kaynaklanmakta. Keza pop-under projesınde dahı odemenın gecıkmesı dısında hıcbır sorun yasamadık.

Rutın reklam odemelerınde ıse, zaten reklamları takıp ederek, o ay odeme alıp alamayacagımızı kesıtrebılıyoruz. Su kesın enazından. Reklam gosterıyorsak paramızı alabılıyoruz.

Sonucta KitapYurdu nun reklam sıstemı sayesınde bır yıldan fazla bır suredır ancak 3 Milyon kazanabılmıs ıken, REKLAMZ dan su ana kadar rahat 500 mılyonu rahatlıkla aşan odeme aldım (7 ay ıcınde sadece)

Bizimle guclendıgı kesın. Biz de onunla guclenıyoruz.

Baska bır arkadasın da dedıgı gıbı; aradıgımızda karsımızda muhattap var. Kacakcı degıller, belki "pazartesi" lerin sayısını abartıyorlar ama sonucta ödüyorlar.

Tek uyarım; REKLAMZ dan gelecek paraya guvenın ama tarıhıne guvenmeyın :)

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
en son aldığım emailde yine pazartesi ödenecek dendi ve bugün SALI hala ödeme yok. arakadaşın dediği gibi pazartrsileri abartıyorlar...

neyse sizlerin açıklamaları doğrultusunda biraz daha bekleyeyim. yazdıklarınıza bakılırsa gerçekten para ödeyen ve güvendiğiniz bir sponsor. birde ne de olsa yerli. ödeme yapmasa bile en azından yabancıların banner larını yayınlayacağıma, Yerli bir şirketi desteklemiş olurum.

herkese bol kazanç...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar artık email lerimede cevap vermiyorlar... yoksa REKLAMZ de tarihmi oldu?
bu ara hiç ödeme alan veya en azından yaşadıklarına dair bir işaret gören varmı?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Reklamz ile çalışan kimse yok mu?
Daha doğrusu bu 2003 yılında hiç ödeme alan oldumu? yoksa adamlar gerçekten iflasmı etti?

M

maxxlist

Misafir
reklamz.com a 3 hafta önce başvuru yaptım hala cvp gelmedi........
adamlar irtibatı kopardı galiba:=)

baba irtibatı koparmayalım.......
arzular şelale:=)=

yeni son 1 ayda üye olan varsa söylesin lütfen.....

maxxlist.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5