İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rekorlar Kitabı

H

halilarici

Misafir
Bugün size rekorlar kitabı girmiş bir kaç kişi,nesneleri tanıtıcam.
En Güçlü Adam
İşte dünyanın en güçlü adamı. Avusturyalı Franz Müllner 58 ton ağırlığındaki TIR’ı 10 saniye içinde 20 metre çekmeyi başardı.
engucluadam.jpg

Balonla Uçma
Bin balonla havada kalma rekoru kırmak isteyen rahip Adelir Antonio di Carli’den uçtuktan sonra haber alınamıyor. Rahip içi helyum dolu bin balonla havalandı. Havada 19 saat kalarak dünya rekoru kırmak istiyordu.
havadakalma.jpg

En Büyük Havuz
Şili’deki bu havuz 8 hektar büyüklüğü ile dünyanın en büyük havuzu ünvanını taşıyor. Okyanusun hemen kenarındaki bu havuzu doldurmak için 250.000 metreküp su gerekiyor.
havuz1.jpg

Dünyanın En Derin Gölü
Dünyanın en derin gölü olarak bilinen Baykal Gölü, dünyanın sekizinci büyük gölüdür. Yüzölçümü yaklaşık 31.722 km²’dir (adalar hariç). Ölçülebilmiş derinliği 1640 metre olup kimi kaynaklar 1740 metreyi telaffuz eder (Van gölü 457m, Hazar 946m, tek rakibi Tanganika 1435m). Ortalama derinliği 750 metre civarındadır.
enderingolu.jpg

Dünyanın En Şerefsiz yaratığı
Bu da dünyanın en şerefsiz yaratığı rekorlar kitabına girmeyi başaran ve yerini asla hiç kimseye kaptırmıycak olan birisi. Sıfatsız pislik soysuz köpek

bebek-katili-apo_2.jpg

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bylacoste sen her konuya nıcın kipirle bakıyosun cok canımı sıkıyosun herkesi aşalıyosun yapma böyle sadece bu konu değil her mesaj yazdıgın konuda birini aşalıyosun bu aralar forumda böyle kişiler çok olmaya başladı..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
şov yapmanıza gerek yok, aranızda kişisel problemler var ise msn ile özel mesaj ile hallediniz. tartışma istemiyorum

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben gereken kişilerle konuştum cevabımı aldım yok size benden kredi. Polemik yapmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5