İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

remotemach.com Hakkında..

P

Pco

Misafir
Arkadaşlar

remotemach.com'u bilmeyen yok heralde?
Bilmeyenler için remotemach.com türkiyede hosting,dedicated gibi şeyler satan bir hosting şirketi.

Aslında bu konuyu bunun için açmadım. Konuyu açmamın nedeni
remotemach.com'da yaptığım alış verişin ödeme bölümünde ödeme yöntemi olarak kredi kartını seçtim ve kredi kartımla ödeme yapabileceğim bir sayfa açıldı. Sayfada SSL sertifikası var gibi görünüyordu ama SSL kilidinin üzerine tıkladıgmzda aslında SSL sertifikasının Plesk'in standart sertifikası olduğu ve kesinlikle güvenilir olmadığı yazıyordu. Aşşağıda resimlerle anlatmaya çalıştım eğer yanlışım varsa düzeltin plz. Sizce böyle bir durumda kredi kartımla ödeme yapmamda bir sakınca varmı?
remotemach1.JPG

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varsa sanal kart oluşturup kullanın. Birçok banka ana karta bağlı olarak buna izin veriyor, bu şekilde içiniz rahat alışveriş yapabilirsiniz.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam,
adamların ihtiyacı yok SSL sertifikasına, demekki o kadar kazanamıyorlar. Biz x firma sahibi ile bayağı gülmüştük bu olaya :D

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana tavsiyem kendini riske etmemendir , kredi kartı güvenliğinde v.s en güvenilir olanı bence turkticaret.net ..

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkticaret çok pahalı değilmi /10dolar/ yahoo ne güne duruyor?/2.99/

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy' Alıntı:
turkticaret çok pahalı değilmi /10dolar/ yahoo ne güne duruyor?/2.99/
yahoodan alışveriş yapanlara bir sor dinle memnun kalmışlar mı ? Zaten birazdan memnun olmayanlar yazarlar buraya :)

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 40 tane kadar var sorun yaşamadım ama tt ile ilgili onlarca okudum daha önce, tt özellikle kobilere yönelik olduğundan, pahalı. Alan adı 4.99 diye reklamları var sitelerinden gelince bakıyoruz 12.99 (altta 4.99dan başlıyor yazıyor :)) . Sınırsız alan geyiğini duymuşsunuzdur. Alan sınırsız ama bw 1 gb.. komik..

P

Pco

Misafir
Turkticaret de başka yerden alıyor galiba hizmeti? ne zmn domainin bitiş süresi yaklaşsa başka şirket email çekiyor isim yerindede bir kadın ismi yazıyor. Turkticaretin sahibinin adı.

Örnegin:

Sayın Ebru gündeş domainin son kullanma tarihi geçiyor lütfen yenileyin gibi kadının ismi yazıyor :)

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pco' Alıntı:
Turkticaret de başka yerden alıyor galiba hizmeti? ne zmn domainin bitiş süresi yaklaşsa başka şirket email çekiyor isim yerindede bir kadın ismi yazıyor. Turkticaretin sahibinin adı.

Örnegin:

Sayın Ebru gündeş domainin son kullanma tarihi geçiyor lütfen yenileyin gibi kadının ismi yazıyor :)
herkes bir firma ile çalışıyor kimisi onlinenic ile kimisi domainsite ile kimisi de directi ile...

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben remotemachla yaklaşık 3 ay çalıştım.
Ödemeleri havale ile yaptım hiç bir sorun olmadı.
Telefonla teknik destek aldım oda gayet iyidi.
Ama daha hostumun çok yavaşlaması üzerinden
burayı kullanmayı bıraktım.1 Server üzerine baya bir
host kuruyorlar sanırım.

soyturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Turkticaretin domainlerinin Pahalı Olmasının Nedeni Dotregister i kullanması. Domainde bende dotregisteri kullanıyorum. Ondan Öncesinde ise Turkticaretten alıyordum. Hiç bir sorun yaşamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi