İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Renkler ile ilgili sorun

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba sitedeki google reklamlarını içerik renkleir ile yapmak sorun olurmu yani kural ihlali olurmu..

içerikle aynı yazı renginde ? biraz içerikle iç içe gibi görünür ama sorun olurmu kafama takılıyorda..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
aynı renk olmasında sorun yok ancak içerikle reklam karışmamalıdır. yani insanlar içeriğin zannederek reklama tıklamamalıdır!

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pigeon' Alıntı:
aynı renk olmasında sorun yok ancak içerikle reklam karışmamalıdır. yani insanlar içeriğin zannederek reklama tıklamamalıdır!

reklam ile içerigin arasında bir cizgi veya iç kategoriler şeklinde yazı var ??

ama sonuçta içerik bedava meldo bedava muzik gibi degil içerikd egeiğim o konu ile ilgili site yani

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede çok daha iyi olur ama içeriğin reklamlarla karışması sorun yaratır mı yaratmaz mı bu konuda kesin bi yanıt olsa çok rahatlatıcı olacak

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@permission yok bir sorun oyle kullan ben 2 senedir oyle kullaniyorum sen ne yaparsan yap linkler underline.birde japonca yazmissin be kardes..hicbisey anlasilmiyor

M

Metalirik

Misafir
Metin altına, üstüne, sağına ve soluna metinle ilişiklendirmeden geniş dikdörtgen, kare AdSense kodlarını koyabilirsin.
Metin ortasına metinle ilişiklendirirsen ilerde 1 uyarı alırsın. Düzeltmen için, en azından ben almıştım. Üstte dediğim gibi yapmamı istediler.

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metalirik' Alıntı:
Metin altına, üstüne, sağına ve soluna metinle ilişiklendirmeden geniş dikdörtgen, kare AdSense kodlarını koyabilirsin.
Metin ortasına metinle ilişiklendirirsen ilerde 1 uyarı alırsın. Düzeltmen için, en azından ben almıştım. Üstte dediğim gibi yapmamı istediler.

bi ornek sayfa gosterebilirmisin iliskilendirilmemis buyubox a

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben metne gomuyorum div align sag veya sol yapiyorum bir sorun olmuyor uyari almadim epey oldu.zaten en ustte ads by google altta advertise on this site arti linkler underline hersey acik ve secik

M

Metalirik

Misafir
Metne hepimiz gömüyoruz, fat.
Yanlış anladım sanırım. Sağa ve sola bende yapıyorum(div align ve table yaratarak). Bu bir kural ihlali değil.
Metin anlatımı varsayalım, hemen bunun altına ortaya kod konulmasına ve tekra altına metine devam edilmesine uyarı almıştım.

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yanlis anlamis olabilirim permission senide yanlis yonlendirmeyelim

ben mesela buradaki sponsored links gibi makalenin -icerigin ortasina sagina veya soluna gomuyorum...linkler siyah text siyah sayfadaki hersey siyah(navigasyon dahil) ...makalenin- icerigin ilk paragrafi adsensensle yanyana border veya css yok. senin bahsettigin buysa eger

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw ban yiye yiye hala akıllanmamışsınız... herkes forex sitesi yapıyo memlekette... yabancı kullanıcı sağlayamazsan direk ban yersin söyleyim...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
GoTcHA' Alıntı:
yaw ban yiye yiye hala akıllanmamışsınız... herkes forex sitesi yapıyo memlekette... yabancı kullanıcı sağlayamazsan direk ban yersin söyleyim...

konu ile ne alaka acaba ??

A

aaksoy

Misafir
nekadar çok site biliyorum hala atılmadılar atılmıyolar vede kaç kere içerik zannedip
tıkladım yani iyi bi hile yolu =)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5