İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Replika İphone 4S [Cok Ucuz]

Martial65

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
İDDAA EDİYORUZ DAHA İYİSİ YOK!!!
MARKET ÇALIŞIYOR
3G GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR
SİRİ ÖZELLİĞİ VAR.

iPHONE 4GS 8GB CEP TELEFONU
LÜTFEN DİKKAT! KASASI ÇİN MALI olan diğer ürünlerle karıştırmayınız..
ÜSTÜNDE TAMAMEN ORJİNAL CAM KASA VARDIR
DAHA KALİTELİSİ YOKTUR!
Satın aldığınızda Gördüklerinize İnanamayacaksınız!
Cihaz Tamamen Birebirdir. Lütfen Cin Malı Çift Hatlı Cihazlarla Karıştırmayınız
Kasası Orjinaldir. Ekranı Orjinaldir. Dokunmatiği Orjinaldir.

Dokunmatiği Nasıl? Cihaz Orjinali Gibi mi? Şurasında Bu Arması Şu Var mı? Diye Sormayın Lütfen İphone'nin Kendi Kasasını Kullanmaktadır.

Yazılımı Menüsü Aynıdır. Telefonu Orjinalinden Ayıran Sadece Bir Özellik Vardır O da Telefonun İOS İşletim Sistemi Değil Android İşletim Sistemi Olması.

Fakat Dışarıdan Bakıldığında Cihaz Anroid Olarak Gözükmemektedir. Google Play'den Değil Apple Store Simgesinden markete giriyor (Orjinal app değil sadece simgesi app store simgesidir)
Ayrıca son İki Yılda Adroid İşletim Sisteminin Hızla Gelişimi İOS İşletim Sisteminin Çok Üstüne Çıkmıştır. Bu Nedenle Cihazdaki İşletim Sistemi Dez Avantaj Değil Kullanıcılar İçin Bütük Bir Avantajdır.

İnternette Kesinlikle Ve Kesinlikle Orijinali İle Karşılaştırmanız Gerekir. Orjinal İphone'den İki Kat Daha Hızlı Olduğunu Göreceksiniz.

İçinde GPS WİFİ Gibi Orjinalindeki Bütün Özellikler Mevcuttur.

GPS Sayesinde Navigasyonu Sorunsuz Şekilde Çalışmakatdır. İstediğiniz Yerde Açıp Kullanabilirsiniz.

Kolaylıkla Girip Video İzleyebilirsiniz.

Mesajlaşma Klavyesi En son Sürüm Yüklüdür. Dilerseniz Andoid Marketten İstediğiniz Klavyeyi İndirip Kullanabilirsiniz.

8GB Dahili Hafızaya Sahiptir. Cihazın Ne Kadar Kullanılabileceğini Gösteren Sayaç Mevcuttur. İphone'de ki Gibi Pil Yüzdesini Açabilirsiniz.

Sosyal Paylaşım siteleri facebook,twitter,myspace Gibi Sosyal Paylaşım Sitelerinden Çektiğini Video Veya Fotoğrafları Anında Paylaşabilirsiniz.

Full Kutulu Ve Aparatlı Gelecektir. Aparatlarla Beraber Teslim Alacaksınız.

1_online.jpg

2_online.jpg

3_online.jpg

4_online.jpg

5_online.jpg

6_online.jpg

Bu arada telefonlarla ilgili her türlü yazılımsal sorunlarda hiç bir ücret talep etmeden cihazı bana gönderirseniz yapar gönderirim. 2 yıl filan değil kaç yıl olursa.... Yani telefonu rahat/korkusuzca kullanıp istediğiniz gibi romu çökertebilirsiniz. (zaten tanımadığım form kullanıcıları bile telefonlarını gönderdikleri zaman yapıp gönderiyorum)

Fiyat=240 TL

İLETİSİM="https://www.facebook.com/erdem.celikbilek"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5