İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reputation (Rep) Puanlarindan 1 SIFIR atilacaktir

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
pardon dikkat etmemiştim

peki bu durum bu şekliyle değişcek mi atıyorum rep gücü 5 olan +/- 5 rep verip rep gücü 1 olan +/- 1 rep mi verecek şayet öyleyse değişen pekte bişey olmayacak gibi (?)

Aradaki ucurum azaltilmis oldu, Onceden +/- 15 verebilen simdi +/- 6 verebilir duruma geldi. Ek olarak Rep gucunun buyumesi biraz daha zorlastirildi.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyinet'de modaya uyuyor sanırım. Repden 1 sıfır attı, borsaya nasıl bir etkisi olacak acaba. Repin değeri artacak mı azalacak mı. :p

Şimdi finans bültenine bağlanıyor ve ploop'dan elinizdeki 100 repi nasıl değerlendirebileceğinizi öğreniyoruz. söz sizde ploop..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
aslında kötü oldu replerin azaltılması , hadi benim için değil ama:p diğer arkadaşlar için deneyimlerini paylaşarak alınmış bi teşekkür niteliğindeydi o repler.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
aslında kötü oldu replerin azaltılması , hadi benim için değil ama:p diğer arkadaşlar için deneyimlerini paylaşarak alınmış bi teşekkür niteliğindeydi o repler.

Tam olarak oyle olmagidi icin 1 SIFIR attim zaten. Yani rep enflasyonu olmustu, cok fazla balon rep verilmisti.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet'de modaya uyuyor sanırım. Repden 1 sıfır attı, borsaya nasıl bir etkisi olacak acaba. Repin değeri artacak mı azalacak mı. :p

Şimdi finans bültenine bağlanıyor ve ploop'dan elinizdeki 100 repi nasıl değerlendirebileceğinizi öğreniyoruz. söz sizde ploop..
rep sistemini ilk rezil edenlerden olarak :D iyinet ne yapıyorsa bizim iyiliğimiz için yapıyor :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Rep verildikten sonra çıkan yüzer penceredeki uyarı da Türkçe hatası var umarım yanlış şeyler yazmıyordur çünkü ben okuyamıyorum :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet seninle alakalı değil dil dosyasından kaynaklanıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5