İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller Aranıyor !

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar;

En az 5-10 Gb web alanına sahip
Php yada php & asp destekleyen.

Şuan halihazırda bulunan resellerımdan sizin firmanıza sitelerimi (yaklaşık 30 adet bir kısmı databeseli) kayıpsız bir şekilde aktarma konusunda bana yardım edebilecek.

En az 5 yıldır faaliyet gösteren vergi levhasına sahip bir firma ile çalışmak istiyorum.
Aylık yada yıllık teklif alabilirmiyim...

Teşekkürler...

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayıpsız bir şekilde taşısın uygun fiyatları olsunda.Ben zaten sorun çıkarmam yıllardır yapıyoz bu işi biliyoruz.Ama zor güveniyorum firmalara.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
size bu konuda yardımcı oluruz
şu anda kaç adet siteniz var
ve bu siteler Cpanelmidir panelleri.?

bir kampanyamız var 180 GB alan 400 GB Trafik WHM / Cpanel aylık 30 TL
msn adresimi [email protected] yardımcı olabilirim

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
MSN: [email protected] ekleyin detaylı görüşüp yardımcı olalım 25 yıllık vergi levhası ve de yer sağlayıcı belgesine sahibiyiz.

linux/cpanel platformda size yardımcı olabiliriz.

Saygılarımla...

AKAR Bilgisayar Ve İnternet Hizmetleri
Engin AKAR

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Nereyle anlaştığını buraya da bildirir misin @GrafikMedya, bakalım bir :)

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@gf8 Teklifiniz çok güzel fakat 180gb bi alana ihtiyacım yok şuan.Yanlış anlamayın ama ayrıca 30 liraya bu kadar büyük bi alan veren firmaya nasıl güvenirim bilmiyorum.

@akarweb web sitenizdeki ücretler bana biraz yüksek geldi.5 yada 10 Gb 'lık bir paket için verebileceğiniz en iyi teklifi pm atarsanız çok sevinirim.

@Gneral Bir firmayla anlaştığımda mutlaka bildiririm merak etme ^^

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Sartlarinizdan tasimadigimiz var ancak genede teklif vermekte fayda gordum.Vergi levhamiz ve faaliyet belgemiz yok.Sozde belirtmek yersiz ama 10 yildir bu sektorde hizmet vermis sahislar tarafindan kurulmus bir firmayiz.Yanlizca Unix hosting (Php) hizmeti saglamaktayiz.Lokasyonumuz 2010 yilinin 2. yarisina kadar USA daha sonra ise USA ve Turkiye olacaktir.Su anki en dusuk paketimiz 50GB disk alani ve 100GB aylik trafik olmak uzere aylik odemesi 30$'dir.Kesintisiz hatta sahip ve yuksek uptime oraninda sorunsuz hizmet ve destek alabilirsiniz.

TRsistem.Net

http://www.trsistem.net

macroajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;

Bizimle iletişime geçerseniz yardımcı olmak isteriz,
-----------------------------------------------------

Web Sitemizden Paketlerimiz İnceleyebilirsiniz

Reseller Paketlerimiz

Linux Reseller

Windows Reseller

*Fiyatlarımız sizi yanıltmayacak şekilde hazırlanmıştır
*Fiyatlarımıza %18 K.D.V Dahildir
*Tüm hostinglerimizde deneme hesabı açılır

Macroajans Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 2020
Okmeydanı Şişli İSTANBUL
Telefon : 0212 222 90 02 Fax: 0212 222 90 03
7 x 24 Gsm:0532 250 30 69
E-posta ve MSN : [email protected]
Site: Macroajans Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Vergi Dairesi : Şişli Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 60511162406
Faaliyet belgesi no: YS-1330

macroajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hizmet tarafımızdan sağlanmıştır

Taşıma işlemleri başlatılmıştır

Macroajans Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No: 2020
Okmeydanı Şişli İSTANBUL
Telefon : 0212 222 90 02 Fax: 0212 222 90 03
7 x 24 Gsm:0532 250 30 69
E-posta ve MSN : [email protected]
Site: Macroajans Bilişim ve İnternet Hizmetleri

Vergi Dairesi : Şişli Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 60511162406
Faaliyet belgesi no: YS-1330

macroajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Sartlarinizdan tasimadigimiz var ancak genede teklif vermekte fayda gordum.Vergi levhamiz ve faaliyet belgemiz yok.Sozde belirtmek yersiz ama 10 yildir bu sektorde hizmet vermis sahislar tarafindan kurulmus bir firmayiz.Yanlizca Unix hosting (Php) hizmeti saglamaktayiz.Lokasyonumuz 2010 yilinin 2. yarisina kadar USA daha sonra ise USA ve Turkiye olacaktir.Su anki en dusuk paketimiz 50GB disk alani ve 100GB aylik trafik olmak uzere aylik odemesi 30$'dir.Kesintisiz hatta sahip ve yuksek uptime oraninda sorunsuz hizmet ve destek alabilirsiniz.

TRsistem.Net

http://www.trsistem.net

Vergi levhanız yok ise firma değilsinizdir kendiinizi (firmayız yazınızın içinde) diye adlandırmayınız

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Anlaştığınız yerden memnun kalmazsanız mutlaka bekleriz.

macroajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaştığınız yerden memnun kalmazsanız mutlaka bekleriz.

Arkadaşım senin sorunun ne akbaba gibi saldırıyorsun seni özel mesajla uyarmıştım halen memnun kalmadıysanız fila mesaj atıyorsun orda kocaman hizmet sağlanmıştır yazıyor okuma yazman yokmu senin illa rapormu edelim seni

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Uyardığın için yazdım zaten. Mafya gibi profil mesajı bırakırsan yazarım. Ben o teklifi yazarken ya mesajın farklıydı ya da görülmedi. Burdan görülüyor: "diğer arkadaşlarla da anlaşamadıysanız". Mesajını değiştirmişsin. Rapor et beni hadi. Özür dileyip son mesajını düzenle. Öyle sağa sola da sarma bir daha.

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu takip edemedim biraz atışma ve saldırı olmuş.Bu konuda üzüldüğümü belirtmek istiyorum.İnce eleyip zor karar veren birisiyim.Bana mesaj atan teklif veren tüm firmalarla neredeyse görüştüm hiç biriyle fiyat yada yardım konusunda anlaşmaya varamadık.
Taki MacroAjans la konuşana kadar.Çok iyi teknik hizmeti anında cevap alabileceğiniz personeli ve çok hızlı serverlara sahipler.
Reseller vps ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vergi levhanız yok ise firma değilsinizdir kendiinizi (firmayız yazınızın içinde) diye adlandırmayınız

Merhabalar

Bu tip yazilara umarim ilk ve son defa cevap veriyorumdur. 100TL karsiligi sahis adina vergi levhasi cikartip yillarcada illegal sekildede zarar gostererek levha isletmekle malesef firma adina layik olunmuyor. Simdi insanlari uyutmanin yeni yolu bu sekilde levha sahibi olmak ve faaliyet belgesi cikartmaktan geciyor. Ancak TRsistem Net tamamen yurtdisi kaynakli ve lisans gerektirmeyen yazilimlar kullanmaktadir (DirectAdmin Webhosting Kontrol Paneli haricinde). Yurtdisindan hizmet alarak internet uzerinden pazar payina erismeye calisan hic bir firma (yada kendini oyle goren kisi yada kisiler) Turkiye icinde bir isyeri sahibi olmadikca vergi levhasi yada faaliyet belgesi almak zorunda DEGILDIRLER. Yurtdisinda sahip oldugumuz isletmemizin ise Turkiye sinirlari dahilinde bir gecerliligi yoktur dolayisi ile aciklanmasi yada bildirilmesi gereksizdir. 100TL ile acilmis hosting firmalari revacta olup bir cok forumlarda dahi yazilanlardanda anlasilabilecegi gibi teknik bilgileri sifirin altinda olup potansiyel kitleyi cesitli uckagitcilik olarak nitelendirilebilecek yontemlerle zehirleyerek hareket etmeye calismaktadirki buda yapilan isin ne vahim durumlarda oldugunu gostermektedir. Ben ve benden sonrakilere yazdiginiz yazilardanda rahatca anlasilabilmektedirki 5TL ye de verebilcek ve bu yazilarida yazabilcek kadar basit bi FIRMAyiz demektesiniz. Tabi buna gunun kosullarinda bende hak vermek zorundayim. Yazilacak o kadar sey olmasina ragmen ben lafi fazla uzatmamaya calisarak sunu rahatca soyleyebilirimki kisi/kisiler/kuruluslar/kurulus oldugunu dusunenler kendilerine istedikleri adi takabilirler taaa ki benim yazdigim yazida durumu evraki sekildede aciklayana kadar. Bu yuzden biz sahip olduklarimizi ve olmadiklarimizi yazmisken sizin bunun ustune soz soyleye calismaniz ancak musterilerinize verebilceklerinize bir referans olmakla kalir. Iyi satislar ve bol sanslar dileriz.

TRsistem Net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5