İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller da müthiş fırsat

F

fatihgoz

Misafir
ZIPPKIN' Alıntı:
anet news groupta meşhur bi XOR vardır. bilenler bilir, bu mesajlardan sonra acaba diyorum Xor hosting işine mi girdi :D
Xor gimmiş açık açık yazın da anlayalım leylek lakırtısı yapmayın sonra masallarda leyleklerin başına ne gelir bilirsiniz ?*??*"""

R

*reyeskane-

Misafir
Vakitsiz öten horozunda başı kesilir.. Buda atasözlerinden bilirsin demi..

F

fatihgoz

Misafir
amma adamsınız yani bir reseller yazısı yazdık eleştiri yapmak için ne yapacağınızı şaştınız. anlamış değilim sebebi ne? bu sebeple sizlerle bişey baylaşılmayacağını anladım. zaten paylaşmıyodum :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tüm konunun özeti ve sana anlatılmak istenen şey şu : öyle bakkal açar gibi hosting firması açılmaz, bu işten iyi anlamak, belli bi tecrübe sahibi olmak, verdiği hizmetin arkasında durmak gerekir. senin yaptığın gibi 3 kuruşa beş bakla vaad edipte batanların veya kaçanların haddi hesabı yok. ayrıca operatin ile opteron arasındaki farkı bilmesi de gerekir :) bi de baylaşmak değil paylaşmak olacak :D

R

*reyeskane-

Misafir
Bak işte iyinet böyle iyi bir yer:
1 ) türkçe dersi verilir.
2 ) her türlü hatan düzeltilir.
3 ) herkes bi anda çullanır

ve daha milyonlarca :D o yüzden tşk et..

F

fatihgoz

Misafir
reseller firması benim değil ben satıcıyım ve bu foruma yazdığım server bilgilerini ben yazmadım firma sahibi verdi belki tanırsınız maxiresellerın sahibi murat verdi bende bakmadan acele ile copy paste ettim :) önce yazılarınıza sert çıktım sinirli halime geldi boşverin zaten hiç bişey tartışmaya değmez... önemli olan paylaşım.

F

fatihgoz

Misafir
sayın bil host en azından tel acıldı mı firmamıza türkce bilen biri cewap werebiliyor hatta bizim bi sirketimiz war sigortacıdan yapmıyoruz we türel bey 10gb hostingdeki ayıplarınız kapatın da elestirin

R

*reyeskane-

Misafir
fatihgoz' Alıntı:
sayın bil host en azından tel acıldı mı firmamıza türkce bilen biri cewap werebiliyor hatta bizim bi sirketimiz war sigortacıdan yapmıyoruz we türel bey 10gb hostingdeki ayıplarınız kapatın da elestirin

He bu arada aklıma gelmişken, Siz hani firmadan satıcısıydınız? Beni sadece Murat Bey bilr.. Yoksa yoksa.. :) Yazık..

W

Wasgo

Misafir
Türel bey ile konuşur iken lütfen uslubunuzu bilin..

Kendisi bir firma yetkilisidir artik (Gayri resmi deil , Resmi bir firma)

Başarilar işinizde.

D

deja-vu

Misafir
*reyeskane-' Alıntı:
He bu arada aklıma gelmişken, Siz hani firmadan satıcısıydınız? Beni sadece Murat Bey bilr.. Yoksa yoksa.. :) Yazık..

Ayıps Fazla Derınlere Inmeyelım :)

F

fatihgoz

Misafir
bilhost hakkında yazdıklarım tamamen murata aitti bugün bana bilhosta ayıp ettim aslında öyle değil bilhost dedi bilhostdan maxireseller sahibi murat özür dilediğini söyledi ve artık bu tartışmayı kapamak istediğini söyledi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5