İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller ihtiyaci var!

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadalar,

Benim bu Onlinenic firmasi ile calismama artik verecegim. Nedeni ise devamli siteyi suspended yapmalari (sql sorgusu yuzunden)

Hostgator var! Ama artik yabanci olmasini istemiyorum. Turkler kazansin..

Simdi bana Reseller sagliyacak bir linux'e ihtiyac vardir. Ozellikleri asagida siraliyacagim.. Onemli olan durustluk olmak. Odemeyi ise isterseniz pp veya online kredi kartim ile odeyebilirim. Aylik olursa daha iyi olur benim icin..

Isterseniz buranin altina istediginiz fiyati veya sartlari yazabilirsiniz veya msn yoluylada ulasabilirsiniz..

megahaber (@) live. nl

* Web Alanı : 5-10 gb (en az 5 gb en cok 10 gb )
* Trafik : 250 Gb ( aYlık)
* Email Adeti : Sınırsız
* Domain barındırma : Sınırsız
* Mysql Veritabanı : Sınırsız
* Panel : Cpanel / Whm (direckt admin'de olabilir )
* Lokasyon : yeri onemli degil..( Offline veya ulasilamama gibi sorunu olmuyacak.)

Musteri hizmeti online olursa kisa zamanda ulasabilecegim daha iyi olur. Cunku en az 24 saat beklemek insani bayiyor. Dogru konusmak gerekirse..

Niyeti ciddi olan, isi ilen kisilerle ve sorun oldugunda yardimci olabilecek serverci yaihtiyacim vardir.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Alastyr.com var tek bir şikayet duymamıştım onlar hakkında aylık 15 tl'ye 25 gb alan 1000gb bw sağlıyorlar. Bende lokasyonu tam olarak seçersem reselı alıcam. Büyük olasılıkla Alastyr.com'dan alırım gibi. Tavsiye edebilirim size.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ckrt Eskisehirli hemserim..

Simdi bana saglam bir tane lazim.. Artik bas agrisi istemiyorum.. Sorun olmasin diye..

Simdi dedigin yere bakacagim.. Suan zaten yapacak birsey yok. Ama dusunecegim. Msn'den konusayim.. fiyatlari makul benim icin..

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
r10'da konularıda var. Kampanyasız fiyatlarıyla satış yapıyorlar, r10daki yorumlara bakıcak olursak ve herhangi bir şikayetin olmadığınıda göz önünde bulundurursak gayet sağlam bir firma olduğu aşikar.

Tabikide en son kararı sen verirsin. Sorun yaşamazsın inş. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5