İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller Kampanyası

W

weberhosting.net

Misafir
Reseller arayan arkadaşlar için başlattığımız yeni kampanya :

250mb webalanı
10gb bandwidth
aylık : 5,2 dolar
yıllık : 52 dolar

500mb web alanı
20gb bandwidth
aylık : 10,4 dolar
yıllık : 104 dolar

son olarakta ;

1,5 gb web alanı
50gb bandwidth
aylık : 25,5 dolar
yıllık : 255 dolar

Sistemler PHP (UNIX olup, standart özellikler sistemlere dahildir.)

Fiyatlara her türlü vergi dahildir.Fatura istenmesi halinde K.D.V. vergisi fiyatlara eklenecektir.

(*Bu kampanya sadece iyinet.com 'a özeldir. Bayilik başvurusunda bulunacak arkadaşların , başvuruda bulunurken www.iyinet.com'un üyesi olduklarını belirtmeleri gerekmektedir.Aksi taktirde fiyatlarımız Normal fiyat tarifesinden olucaktır.)

Saygılarımla ,

R.Can RAKAN
Service Engineer
Http://www.weberhosting.net
msn: [email protected]

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
zuhhhhhhhaaaahahahah ve hatta puhhhhhhhhhhahhahahahh

W

weberhosting.net

Misafir
:mad:

Evet arkadaşlar anladığım kadarı ile siz vergilendirme hakkında hiç bir bilgiye sahip değilsiniz.

Siz sadece vergileri K.D.V. (Katma Değer Vergisi) olarak görüyorsunuz. Peki ;

G.Vergisi
Ö.İ.V.
Ö.T.V. vergilerini kim ödüyor???

Çok bilen arkadaşlara sorulur....

Size ir hikayeden bahsetmek istiyorum. Biliyorum bağzılarınız sadece yazmak için yazdıkları için bu hikayemi okumayacaklar.Ama benim kendime amaç olarak belirlediğim "her zaman öğrenmek" amacını kendilerine amaç edinenler için yazıyorum.

Günün birinde çok ünlü bir ressam varmış. Bu ressam o kadar güzel resimler çiziyormuşki görenler hayrette kalıyorlarmış. Günlerden bir gün bu ressamın yakınları onu çok ünlü bir ressamın yanına "ressamlık okuluna " vermişler. Resssam bu okuldada kendini göstermiş ve son sınıfa kadar başarılı bir şekilde gelmiş. Son sınıf hocası ona mezun olabilmesi için elinden geldiği kadar güzel bir resim yapması gerektiğini aksi taktirde okuldan mezun olamayacağını söylemiş. Ressam bunun üzerine tam "1 ayını " harcıyarak çok güzel bir resim yapmış. Ve bu resmi hocasına götürmüş. Hocasıda bu resmi alıp insanların en çok kullandıkları bir caddenin tam ortasına koyup altına bir yazı yazmışlar. Bu yazıda "bu resmimizdeki hataları resmin altında bulunan bir kalem ile yuvarlak içersine alınız " yazıyordu. ressam ve hocası aradan bir hafta geçtikten sonra caddeye gitmişler ve resme bakmışlar. resmin her yerinin çizikler içersinde olduğunu görmüşler.Bunun üzerine ressamın hocası resmi ona geri vermiş ve düzeltmesini sölemiş. BU resmi alan ressam çok şaşırmış ve bu olayın üstüne evine gidip 1ay zamanını harcayıp bir şahaser daha hazırlamış. Resmi diğer resmi koydukları yere gidip tekrar koymuşlar. Fakat bu sefer resmin altına ;
"Lütfen bu resimdeki hataları resmin altındaki kalem ile düzeltiniz " yazmışlar. Aradan bir hafta geçtikten sonra hocası ile ressam resmin yanına gitmişler. Resime baktıklarında ise resimde hiç bir kalem izi darbesi görmemişler.

Anlatmak istediğimi inşallah anlayabilirsiniz.

Yeni fiyatları sitemizden öğrenebilirsiniz.

Saygılarımla,

R.Can RAKAN
Service Engineer
Weber Hosting Hizmetleri

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşteriye yansıtılan tutar içerisinde zaten tüm vergiler yazılır, sadece KDV dahil edilmez.

Ben hiç bir firmada görmedim, "G. Vergisi, Ö.İ.V., Ö.T.V." dahil değildir yazsın. Çünkü bunlar paket fiyatları belirlenirken göz önüne alınır.

Dediğim gibi sadece KDV dahil edilmez paket fiyatlarına.

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
weberhosting.net' Alıntı:
Evet arkadaşlar anladığım kadarı ile siz vergilendirme hakkında hiç bir bilgiye sahip değilsiniz.
:D :D :D

Sadece 1 soru soracam ama içinden 2 tane çıkarsan "Çarşıdan aldım 1 tane eve geldim 2 tane" hikayesini hatırlamanı tavsiye ediyorum, nede olsa hikayelerle ara iyi. Bide türkçen düzgün olsa...

Yüksek vergi bilgilene istinaden ayrıca öğrenme dürtümün son haddinde aklıma takılan çok bilinmeyenli soru şu;

Tüm vergiler dahildir diyorsun, peki KDV vergi değilmi? Hadi vergi değil diyelim o zaman adı neden KATMA DEĞER VERGİSİ yada hadi vergi diyelim o zaman neden 2 kere istiyorsun? Madem tüm vergiler dahil, neden fatura isteyince bi daha mı KDV verecem? Hadi KDV verdim diyelim faturada diğer vergileri nasıl görecem, olmadı diğer vergileri gördüm; yaptığı işten yazdığı yazıdan haberi olmayan birinden neden web hosting alacam? Hadi aldım diyelim....

Hadddddiiiii Orrrrdaaannnn...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ressam Muhabbeti beni cok etkiledi. Iki arada bi derede kaldım valla.
Sen bilirsin beni Elmasgunes. Böyleyimdir ben :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5