İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reseller mi sunucu mu

abdullah149

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar hakkında pek bilgim yok. freelance olarak çalışan birisiyim aylık ortalama 5 8 site yapıorum bu zamana kadar hosting ve domaine iyi paralar verdim. artık kendimin olmasına karar verdim sizce hangisini uygulamalıyım teşekkurler.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hosting ten sunucuya geçmek büyük bir terfi. Eğer sıklıkla sitelerin yayınlarıylada ilgiliyseniz ilk başta vps almanız daha mantıklı olacaktır. Bu dediğim performan açısından değil sunucu hakimiyeti bakımından ucuz bir lokasyonda bir nevi eğitim yapabilmeniz içindir. Vps ler aylık 30-60 arasında değişirken sunucu ücretleri 99 liradan başlıyor. Eğer bir kaç ay sonra vps gereksiz oldugunu düşünürseniz reseller kullanır onca parayıda boşa heba etmemiş olursunuz.

AdemSENTURK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Hosting ticareti yapmayacaksanız kaliteli bir reseller ihtiyacınızı görecektir. İlerleyen dönemlerde zaten ihtiyacınız sizi sunucuya yönlendirir düşündesindeyim.

İletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.

İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5