İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller plani

P

phoenix

Misafir
Cok eski konulara baktim inceledim fikirler edindim. Simdi kullananlarin tecrubesi artmistir.

http://www.imhosted.com/hosting_plans.shtml
12 GB Disk alani ve 250 GB Bandwith reseller veriyorlar ve 15 domaine kadar kullanabiliyoruz.
buda her ay 9.95$ gibi bir fiyata. Yani reseller gibi kullanabiliyoruz ve Turkiyeden sayfalar nasil hizli acilirmi? alanlar bu reseller icin neler soyleyebilirler.

servage resellerzoom surpasshosting globat 1and1 disinda calistiginiz memnun oldugunuz firmalar varsa yazarsaniz sevinirim. Turk hostingciler lutfen kendi sitelerinizi YAZMAYIN.

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ucuzmuş deneyenler varsa yorum yaparsa sevinirim..

F

fenerli

Misafir
phoenix' Alıntı:
Turk hostingciler lutfen kendi sitelerinizi YAZMAYIN.

bu lafa iyi bir cevap verirdim ama neyse, hem türkçe bir foruma soru soruyorsun hemde böyle bir laf ediyorsun, yabancı forumlara sor araştır o zaman.

P

phoenix

Misafir
fenerli' Alıntı:
bu lafa iyi bir cevap verirdim ama neyse, hem türkçe bir foruma soru soruyorsun hemde böyle bir laf ediyorsun, yabancı forumlara sor araştır o zaman.
Zaten lafa cevap verdiniz, saygisizligin luzumu yok.
Ben orada yabanci bir hosting hakkinda kullananlarin kritigini bekliyorum. Ne zaman boyle bir baslik acsam x.com hakkinda ne dusunuyorsunuz diye x.com ile ilgili tek bir bilgi alamazken reseller alip hosting satan 15 yasindaki cocuklarin site reklamlari ozelimi ve basligimin altini dolduruyor. Yazmak icin yazmayin, yardimci olabilmek icin yazin lutfen.

Saygilar.

yeniwebmaster, tesekkur ederim incelemelerim devam ediyor. Kullananlar yazdikca sekillenecek herhalde kafamda bir dusunce.

Saygilar.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phoenix' Alıntı:
Cok eski konulara baktim inceledim fikirler edindim. Simdi kullananlarin tecrubesi artmistir.

http://www.imhosted.com/hosting_plans.shtml
12 GB Disk alani ve 250 GB Bandwith reseller veriyorlar ve 15 domaine kadar kullanabiliyoruz.
buda her ay 9.95$ gibi bir fiyata. Yani reseller gibi kullanabiliyoruz ve Turkiyeden sayfalar nasil hizli acilirmi? alanlar bu reseller icin neler soyleyebilirler.

servage resellerzoom surpasshosting globat 1and1 disinda calistiginiz memnun oldugunuz firmalar varsa yazarsaniz sevinirim. Turk hostingciler lutfen kendi sitelerinizi YAZMAYIN.

yazdığın firmalar hakkında yazdıklarının nedenlerini yazabilir misin acaba? yaşadıkların hakkında bilgi verirsen ona göre davranırız bizde oraları incelerken

P

phoenix

Misafir
tesekkur ederim zis.

anlatayim:

globat ve 1and1: bunlar fiyat gibi degisik nedenler.

servage: henuz denemedim sitelerinde telefon ve ikamet gibi bilgi goremedim ve minimum 3 aylik alabiliyoruz. ve 3 aylik alirsak 15€ gibi setup fee veriyoruz.

resellerzoom: anlayamadigim bir yer: 10 tane mesaj goruyorum bununla ilgili her gun 5 i cok kotu aman almayin diyor diger 5i cok iyi cok super diyor.

surpasshosting: forumda arattim bir sakin almayin istedikleri 200-300 tekilli html siteler demis, bir arkadasta cok iyi hizmet veriyorlar 75gb bwi sonuna kadar kullaniyom demis.

P

phoenix

Misafir
Acikcasi merak ettigim 5 10 domainimiz var, birine 5 hit birine 5.000 hit geliyor. Simdi her biri icin ayri ayri hostingmi alacagim diyorum. Ortalama 30+GB BW tuketiyorum sayfalar cok minimize cunku.

Reseller firmalarida cok ucuklar, ya 1TB BW veriyorlar ya 20GB cok anlamsiz.

istedigim 1/10 az veya fazla 1gb/50 gb alan/bw veren bir yer.

bu forumdaki sitelerini nerelerde barindiriyorlar cok merak ediyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
genelde kendi serverleri.Bence sen isteklerine uygun olarak forumdaki bir arkadaşdan baiylik al.Hosting firmasından değil.Kendi makinesi olan bir arkadaşdan.Böylece sorunlarının çoğu çözülmüş olur.

P

phoenix

Misafir
beceriksiz_acemi' Alıntı:
genelde kendi serverleri.Bence sen isteklerine uygun olarak forumdaki bir arkadaşdan baiylik al.Hosting firmasından değil.Kendi makinesi olan bir arkadaşdan.Böylece sorunlarının çoğu çözülmüş olur.

tesekkur ederim, arlada$ islerini pek sevmiyorum da.
elbet bulacagim bir tane firma :)
webhostingtalki da arastiriyorum o kadar kararsiz kalabiliyor ki insan 5 kisi iyi 5 kisi kotu diyor. Kalk isin icinden cik simdi.

U

UfuckLık

Misafir
En Güseli ßenim Gibi Reseller İçin Sponsor Bulacaksınız..Hosting Satamasam da Kendi İşimi Görüyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5