İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reseller Satanlar| Dolandırıcılara Dıkkat

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
o ilk diyalogda küfür edenler kim

hanginiz onlar.

hepinizdayaklıksınız

klavye delikanlıları

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
o ilk diyalogda küfür edenler kim

hanginiz onlar.

hepinizdayaklıksınız

klavye delikanlıları

Konu çok eski hostsima ekibi dolandırıcılara dikkat edin diye başlık açmış, ve oradaki kişinin mağdur olduğu için dikkat edilmesi gerektiğini söylemiş...
Benim hostsimada sahip olduğum bir paket var, fakat sürekli sorunlar yaşıyorum sürekli kapalı sürekli kapalı siteler... Bu yüzden arıyorum telefonu sürekli kapalı arkadaşın, mesaj atıyorum mesaj ulaşır ulaşmaz cep telefonunu kapatıyor... Bende bu başlık altına yazmayı uygun gördüm yani biz oradaki kişileri tanımıyoruz : )
Çünkü hesabı alalı daha 3-4 ay oldu ve ben peşin ödedim yaklaşık 50 site barındırıyorum ve bu benim için problem oluyor, para mara derdindede değilim bunuda mesajda belirttim kalan aylar için herhangi bir talebim yok ben sadece yedeklerimi almak istiyorum dedim.
Hostsima firmasını senkronete satıldığını duyduğum için o firmayı aradım fakat onlarda bu sorunlardan dolayı anlaşmanın iptal edildiğini, kendilerininde ulaşamadıklarını söylediler durum bundan ibaret...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu çok eski hostsima ekibi dolandırıcılara dikkat edin diye başlık açmış, ve oradaki kişinin mağdur olduğu için dikkat edilmesi gerektiğini söylemiş...
Benim hostsimada sahip olduğum bir paket var, fakat sürekli sorunlar yaşıyorum sürekli kapalı sürekli kapalı siteler... Bu yüzden arıyorum telefonu sürekli kapalı arkadaşın, mesaj atıyorum mesaj ulaşır ulaşmaz cep telefonunu kapatıyor... Bende bu başlık altına yazmayı uygun gördüm yani biz oradaki kişileri tanımıyoruz : )
Çünkü hesabı alalı daha 3-4 ay oldu ve ben peşin ödedim yaklaşık 50 site barındırıyorum ve bu benim için problem oluyor, para mara derdindede değilim bunuda mesajda belirttim kalan aylar için herhangi bir talebim yok ben sadece yedeklerimi almak istiyorum dedim.
Hostsima firmasını senkronete satıldığını duyduğum için o firmayı aradım fakat onlarda bu sorunlardan dolayı anlaşmanın iptal edildiğini, kendilerininde ulaşamadıklarını söylediler durum bundan ibaret...

Açından çok ciddi bir durum.. Umarım en hafif şekilde atlatabilirsin. Sunucunun alındığı merziye kadar uzan. Yurtdışında değil ise sunucu veya reseller bir şekilde yedeklerini almaya çalış. Çok zor bir durum. Kolay gelsin.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fıkra niyetine okudum ben :)
geçmiş olsun herkese ..

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bey? Ney? Muhtemel bir 18 yas alti durumu. Sadece Turkiye'ye ozel konusma sekilleri, sadece Turkiye'de bulabileceginiz sacma diyaloglar. Bir de belki Hindistan ve adini bilmediginiz baska bir ulkede. Bence kimse reseller satmasin, hatta mumkunse Turkiye'de kimse hosting satmasin. Herkes hostingi disaridan alsin. Zaten eninde sonunda para oraya gidiyor.

Her attığınız mesajın altına imzamı atıcak kadar seviyorum yazdıklarınızı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5