İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resellerzoom / Gazzin / Allreseller

M

Massacre

Misafir
öncelikle merhaba uzun zamandır forumu uzaktan takip etme şansına sahiptim.

Ana konuya geçeyim.
Yaklaşık olarak 1 haftadır reseller arayışı içerisine girdim dolayısıyla araştırmalarında içine girdim.

Okuduğum kullanıcı / müşteri yorumlarına göre resellerzoom , allreseller , gazzin firmalarının reseller hizmeti diğerlerine göre daha kaliteliymiş.

Bana gerekli olan küçük çapta bir reseller örneğin resellerzoom un budget planı gibi(linux). Bana bu 3 firmanın arasından hangisini tercih etmem gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6aydır resellerzoom kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aralar hosting /reseller tavsiyesi isteyen çok kişi var 2 haftadır tasarım ve kodlamasıyla uğraştığım kapsamlı bir hosting arama ve görüş sitesi yapıyorum dünya çapında olacak Türkiyedeki hosting firmalarını da davet edeceğim. Görüş ve seçimleriniz açısından yararlı olacağını düşünüyorum.

Saygılarımla

F

fatihhk

Misafir
bende o halde bir soru sorayım resellerzoom dan reseller aldım.
basvuru sırasındaki odemeyi sanal kartla yaptım şimdi ay dönünce onlar otomatik olarakmı çekecek parayı?
sanal kartta para yoksa ne olacak?

kutver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanal kartına önceden para yüklemen lazım ödeme tarihinde yoksa çekemezler ve sana email ile veya bir yolla bunu bildirirler.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
resellerzoom un budget hesabında adam gibi php kod çalıştıramazsın

allresellerın sahibini tanıyorum, Nation Oulman, ayrıca destek elemanları Liquidweb DC nin Level 3 admini Zacktır ve işinde bir numaradır.

Adamlar bir yıl boyunca http://www.webuyhosts.com/ stesi üzerinden onlarca reseller satın alıp sağlam bir müşteri potansiyeli oluşturdular. Nat adam gibi ingilizce konuşmayı bilmeyen, daha doğru düzgün hesap kitaptan anlamaz bir adam olsada çok iyi niyetlilerdir.

Benim 1,5 yıl önce orada 2 reseller hesabım vardı. Başka firmadan Dedicated aldıktan sonra taşıma işinde problem çıkmıştı. Zack yardımcı olmuştu o zaman baya. Düşünsenize firmadan gidiyorum adam yardım ediyor. Ama hala Nat.le iş yaparım, herkesede tavsiye ederim. Resellerzoomla karşılşatırma bile yapılmaz, orada advanced paketin olmazsa ancak html kullanırsın satın almadan önce resource limitationslarınız nedir diye bir sor o zaman anlarsın

M

Massacre

Misafir
Evet kullanım şartlarındaki limitleri okudum ve birden resellerzoom dan uzaklaşmaya başladım ciddi anlamda birebir karşılaştırmalar yapınca allreseller üstte çıkıyor.

Bir kaç sorum var all reseller hakkında;
-Cpaneli türkçe yaptırma şansımız varmıdır?
-Son 2 hafta içerisinde uptime oranlarının oldukça düştüğü söyleniyor doğrumudur?
-Baktım fakat bulamadım ; Özel nameserver vermiyorla sanırım.(domainden yapmamız mı gerekiyor)

Şimdiden çok saolun cevapllarınız için.

elektro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siten şöyle 1500-2000 hit alan ve sql sorgularını sık kullanan bir site ise resellerzoom dan uzak dur. En azından bugget paketlerinden uzak dur.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
alreseller da rvskin olduğu için zaten 22 dil seçeneği ile Türkçe de var ve normal xskin gibi değil yüzde yüz ingilizce. xskini TR kullanmak istersen ben sana cpanel dil dosyası yollarım destek biletinden Zacke yolla o yükler makinaya kolay iş o.

Ben kullanırken uptime problemi hiç yaşanmamıştı ama zamanın varsa bu adresten sıkça kontrol et gün içinde

http://stats.allreseller.com/

Çok sunucuları olduğu için sorun yaşarsan başka makinaya alırlar

dediğim gibi laftan anlayan adamlar doğru iletişim kurarasan anlaşırsın her şekilde

http://cshelpdesk.net/esupport/?_a=tickets&_m=submit&PHPSESSID=000ca390d2c8f2dbc346d341aa593f6c

burdan destek bileti oluşturup name serveri sor mutlaka önceden default veriyorlardı ama bende sitede göremedim şimdi yanlış bilgi vermek istemem.

Orada sallama olduğunu bildiğim tek şey free billing sistemi yazmışlar ya clientexec falan değil bildiğin phpcoin veriyorlar :D Nationun aklı işte fantastikodaki şeyi yazmış oraya..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5