İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

resellerzoom için ufak bir türkçeden ingilizceye yardım

hanzala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ben reseller zoomda 2 adet reseller planına sahibim biri Budget one diğeride advanced one benim istediğim şey budget one da bulunan tüm paket hesap ve veritabanlarının advaned one daki yeni reseller planına taşınması bunu anlatan bir ingilizce cümle yardımında bulunursanız sevinirim.

ayrıca farklı bir konu ben budget ona hesabını alırken b.com domaini ile almıştım fakat advanced one planını alırken de a.com domaini ile aldım iki hesabın kullanıcı adı vs. de farklı neyse siz aslında ne demek istediğimi anladınız küçük bir yardım sadece benim istediğim.

:D

selam ve dua ile .

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hello

I have 2 different reseller accounts on you. One of them is a budget packet and the other is advanced.

I want you to move all of my accounts (with files,databeses,mails) from budget one to the advanced one. Could you do it for me please?

Budget Packet:
User: Kullanıcı adı
Pass:Şifre

Advance Packet:
User: Kullanıcı adı
Pass:Şifre

Best regards

hanzala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler işleme başlamışlar. sağolasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5