İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resim eklenmiyor servere

J

jumana

Misafir
S.a arkadaşlar şu adsenselerin ödendiği günde hepiniz mutlu birer üye olarak inşallah yardım edersiniz :)

arkadaşlar serverde phpnuke sitede foruma resim eklenmeye çalışıldığı zaman resmi gçrmüyor server
The img (http://forum.iyinet.com/images/misc/vbulletin3_logo_white.gif) is not valid bunun gibi bir hata veriyor resim urlsine dikkat ederseniz iyinetin logosunun url si

eski serverde birisi birşeyler yapmıştı düzelmişti bu sorun aceba nasıl düzeltebiliriz bu sorunu.

Şimdiden teşekkürler.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Foruma eklediğin resimler başka sitelerden alıntı ise (adresler) hotlink ile korumaya alınmış olabilir.. ozaman kullanamassın yanlış biliyosam düzeltin..

Birde serverında gd aktif durumdamı?

J

jumana

Misafir
saol yardımın için hotlink değil imageshack ten alıyorum resimleri.Server ile alakalı bir problem gd kurulu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5