İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resim Ekleyecek Eleman

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
site Adresi www.arkaplanresmi.com site 4images siteye sitede olmayan kategorileri açıp resim ekleyecek eleman aranıyor. Resimler aynı olmayacak resimlerin isimlerinde resimleri anlam olarak ifade eden isimler kullanılmış olacak. Üzerinde bilmemne com gibi yazılar yazılmamış resimleri ekleye bilecek kişiler kaç resmi ne kadara ekliyebileceklerini yazarlarsa yada pm atarlarsa sevinirim arka plan olabilecek resimler daha makbuldür.

CyberBlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 Adet kaliteli arkaplan resmini 10 ytl ye ekleyebilirim.Resimleri eklerken gerektiği kadar özen gösterileceğinden emin olabilirsiniz.İletişim için :[email protected]

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende 100 resmi 10ytl ye ekleyebilirim.

reklamı hiç sevmediğim için merak etmeyin en ufak bi reklam bile olmaz resimlerde.

birde arkadaşların teklifleri neler ona göre teklif verebiliriz bizde

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
neredeyse her kes aynı fiyatı veriyor. 10 resim 1 ytl gibi. bende ilk olarak 250 resim kadar düşünüyordum ama sanırım 4 kişiye 100 er resim ekletmek en mantıklısı olucak :).

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bir arakadaş ile anlaştım resim upload karşılığı bir script yazıcam ilgi gösteren her kese teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi