İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resim Gösterme

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesajlarımızda resim gösteremiyormuyuz ? Resim ekliyorum link olarak çıkıyor neden böyle ?

S

Senbul

Misafir
Resim dosyasını ek olarak yukleyemiyorsun.Fakat dısarıdan bir yere link vererek dosyayı cagırıp ekleyebiliyorsun....

Ornek:

vbulletin3_logo_white.gif

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende onu diyorum dişaridan çağiriyorum olmuyor benmi yanliş yapiyorum ?

S

Senbul

Misafir
mavilim' Alıntı:
bende onu diyorum dişaridan çağiriyorum olmuyor benmi yanliş yapiyorum ?

Büyük ihtimalle bir hata yapıyorsundur...
Asagıdaki kodu kullanarak resim ekleyebilirsin....

Buda baska bir ornek.Dısardan resim ekleyebilirisin.Yaptıgın işlemi bu koda gore tekrar dene.Ayrıca verdiğin linkin dogru oldugundan emin ol.
miniban.gif

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
miniban.gif

Bir sen yaparmısın buraya örnek olarak resim çıkıyormu ben çıkartamadim :) sen çıkartırsan helal olsun valla

S

Senbul

Misafir
mavilim' Alıntı:
miniban.gif

Bir sen yaparmısın buraya örnek olarak resim çıkıyormu ben çıkartamadim :) sen çıkartırsan helal olsun valla

Yukarda cıkanlar neye benziyor biri iyinetin forum logosu biriside senbul bannerı onlar resimden faklı bir seyemi benziyor acaba ; anlayamadım ne demek istediğini..İllada resim cıksın diyorsan ala sana resim
big_temp.jpg

Umarım oradan resimden farklı birsey gozukmuyordur.......

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senbul' Alıntı:
Yukarda cıkanlar neye benziyor biri iyinetin forum logosu biriside senbul bannerı onlar resimden faklı bir seyemi benziyor acaba ; anlayamadım ne demek istediğini..İllada resim cıksın diyorsan ala sana resim
big_temp.jpg

Umarım oradan resimden farklı birsey gozukmuyordur.......
Foruma yazdiğimiz mesajlarda çıkmıyor diyorum ben link şeklinde çıkıyor resim gözükmüyor linke tiklayip bakabiliyoruz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5