İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resim paylas 2$ kazan! Tr de ilk!

Night_Blue

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Imagepad Resim paylas para kazan !

Yüksek ranklı siteniz yada facebook da sayfanız veya arkadas ortamız varsa sizde günlük 100$ kazanabilirsiniz demektir.

Nasıl kazanabilirim ?
1. Kayıt olun ve resimlerinizi yükleyin.
2. Sitenizde, Bloglarda paylaşın görüntüleri, sosyal ağlar, forumlar, vs
3. Her ziyaretçi tıkladığında resiminizi para kazanıyorsunuz.
4. Kazancınızın kullanıcıların hangi ülkeden olduguna bağlıdır. (aşağıda Tiers Tablosunda belirttim)
5. Sadece 24 saat içinde her benzersiz IP için 1 görünümü sayılıyor. Bu durumda, bir kullanıcı 24 saat içinde aynı kişinin olusturdugu foto galerisinde 6 fotografa tıklayıp size para kazandırıyor.
6. Size sadece paypaldan odeme yapılıyor(türkiye oldugu ıcın dıer odemelerı secmeyın ben odeme aldım paypaldan). (5 $ USD) ulaştığınızda.(uye olurken paypal yazısının yanındakı payment infoya paypal adresını gırınız)
7. Paypal ve AlertPay ile her Pazartesi ödemeler yapılıyor.

Her referansınıza %15 para ödüyor kazanclarından!

Kademe seviyesi - Ülkeler ( Tier Tablosu )
Dosyalarınızı her 1.000 Görüntülemede kazanc tablonuz.
Tier 1 ABD, İngiltere ve Kanada $ 2.00 USD
Tier 2 Fransa, Almanya, İspanya, Portekiz, Hollanda, Avustralya $ 0,75 YTL
Tier 3 Arjantin, Brezilya, Rusya, Avusturya, Polonya, Belçika. Yunanistan, Türkiye, Japonya, 0,25 $ USD
Tier 4 Tüm Diğerleri $ 0,08 YTL

Türkiye tier 3 de suan sistem daha yeni acıldı diye.Gerekli mailleri attım 1000 kısı katıldıgında tier 2 ye alıcaklar bizi.
Fakat yabancılardan kurulu ortamınız varsa misal amerika ingiltere kanada ozaman 1000 gösterime 2 dolar kazanırsınız.
Burda olay kime gösterdigin.Bunu unutmayın ayrıca popup içine yerleştirilebiliyor şuan face sayfa acılısına yerlestırmeyi deniyorum bakalım saycakmı.
Zaten 400k yabancılardan olusan sayfam var orda takır takır foto yukleyıp paylasıyorum neyse devam edeyım.

Kurallar ve Koşullar
Dünyanın her yerindeki tıklamalar sayılıyor.!
Hiçbir Gizli Kurallar Sizin Ödemeleri durdurmaz.( site bakımı vs etki etmez siz paranızı alırsınız )
Görüntüleri Yükleme yaparken mutlaka hesaba giris yapmalısınız otomatık gırmeden programlarla cakallık yapmayın yuklendı saymaz.
Uploadlarınız telif haklarına uygun olmalı ( bile serbest ne telifiyse artık haha sahsen salak sacma sıtelerı olan arkadaslarıma denettım 100 foto koydular acılıs sayfasına 500 k hıtlerı var zaten sız carpın hesaplayın ohu ohu neyse devam edelım).
Birden fazla hesap için izin verilmiyor.dikkat edin cakallık yapmayın.
Her Pazartesi (Paypal, AlertPay) öderler. Asgari ödeme tutarı $ 5 dır.

Dier upload sitelerinden kolay dosya cekımı mevcut sadece hesabınızı yazın onayla deyın.
Rapidshare.com
Megaupload.com
Netload.in
Hotfile.com
Mediafire.com
4shared.com
Depositfiles.com
Uploading.com
Filefactory.com
Easy-share.com
Sharingmatrix.com
Fileserve.com

hepsının yanına hesaplarınızı yazın ( var olanları ) onayla dıyın aktar dondur yapın.
Istemedınız kadar Ftp alanı yuklemekle bıtmıyor :D
Herturlu kolaylık var aklınızdakı tum sorunlar cozulmus sonunda bu sıstemde.

Refimden üye olanlara kazandıklarının %10 unu anında ödücem arkadaslar iyinet sözü.
[email protected] <--- ..

Refli link ( uyelık bedavadır cunku VIP uyeyım tavsıyelerım VIP altyapısında degerlendırılıp sorunları 1 saat ıcınde cozulur dıer bır deısle VIP uyelerın 250 davetı var ve bu davetı ben turkıyedekı arkadaslara kullanmak ıstıyom cunku normal uyelık yada VIP uye olmayanların refınden uyelıklerde %20 vergı kesıntısı yapıyo kazanctan!. )
http://imagepad.us/free43.html
Not : 7 nisan 2011 de VIP uye alımları sona erdi arkadaslar.

Refsiz link ( aylık ucret talep edılır yani Kazancınızın %20 sı vergi kesıntısi olur ) :
http://imagepad.us/

Not 2: yurt dısında oldugu gıbı reflı lınkten uye olma nezaketı gosterırsenız sızden kazandıgım %15 ın %10 unu ayrıyetten sıze verıcem hemde bu mukemmel sıstemı tanıttıgım ıcın tesekkur etmıs olursunuz.Emınım cok buyuk bır kıtlenın ısıne yarıcak

not 3: resımlerı sıteden yukledım tıklayınca reklam cıkabılır zaten sıte bole kazanıyo bu sayede bızde kazanıyoz sız resme odaklanın reklamlara aldırmayın.
Buda ödeme alınan Paypal kanıtı ( ayın 9 unda alındı 2 gun once daha ıyı bakın tazecık ) :

Buda benım hesabımdakı para mıktarı :

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5