İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

resim sorunu

Safari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site'ye tıklayınız manşet haberleri kategorisindeki

thumbnail.png
bu resimlerin yerine yazılardaki resimleri nasıl ekleyebilirim ?

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yapmak istediğini tam olarak anlayamadım biraz daha açarmısın?

Safari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
thumbnail.png

bu resmi mesela bir haber ekledim diyelim haberdeki eklediğim resmi orada göstermek istiyorum umarım anlatabilmişimdir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
O temanda listelenen bölümde ne var tam olarak bilmiyorum ama şu şekilde yapabilirsin,
Muhtemelen o yazıların listelendiği kısımda şöyle bir imaj adresi vardır <?php bloginfo('template_directory'); ?>/images/thumbnail.png o imaj adresini oradan sil, o yazıların listelendiği kısmın olduğu div' e bir css ile resimlerin nasıl görüntüleneceğini belirt, örneğin .div img{ width:100px; height:100px; border:solid 1px #999999;} gibi sonra eklediğin haberlerin ilk kelimenin başına hep resim ekle, thum olarak o resimler çıkacaktır. Yada o temaların muhtemelen eklentileri vardır, o eklentileri kullanırsın tam emin değilim ama vardır sanırım premium tema onlar

SakliGrup

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Revolation Church temasını kullanıyorsun sanırım 1 ve 2 manşet kategorisi için yazılarını eklerken thumbnail olarak özel alan ekleyip resim yolunu yazacaksın..

Alttaki manşet kategorisi içinse htbottom diye özel alan ekleyip resim yolunu yazacaksın yazılarında .... çözemezsen pm at yardımcı olurum

Safari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu şekilde yapıyordum

articleimg - resim yolu

thumbnail - resim yolu

ve senin dediğin htbottom - resim yolunu ekledim değişen bir şey olmadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5