İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ResimHosting Satılıyor! - Domain + Site + Full İçerik Herşey Dahil! (Kaçmaz)

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Jenerik - Akılda Kalıcı ve Projelik Domain
Full Ajax ve Hızlı Sistem
Yönetim Paneli ile Full Kontrol

Bu Proje Kaçmaz!

Site adresi : www.resimhosting.com
Site için istenen fiyat : Siz belirleyin, teklifleri pm atınız.
Sitenin açılış tarihi: 30.01.2010
Kategori, sitenin içeriği nedir: Resim Upload
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Domain + Script + Tüm İçerik Dahil
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Sistem Özellikleri :
  • Full Ajax Sistem
  • Admin paneli ile full yönetim
  • Google özel entegrasyonu sayesinde, sadece yayıncı kodunuzu yazdığınızda reklamlar otomatik yerleşiyor.Ayrıca Analystics hesap kodunuzu eklemeniz de yeterli hit takibi için.
  • 7 Farklı Tema Seçeneği
  • Mevcut 2 Dil Seçeneği (Türkçe 'yi ben tercüme ederek ekledim(anasayfa ve diğer sayfalar) dilediğiniz kadar dil seçeneği ekleyebilirsiniz.(5 TL karşılığı full admin panel tercümesi de yapılır)
  • Şikayet Sistemi (Ayrıca bir resim şikayet edildiğinde dilerseniz mail ile bildiri de geliyor)
  • Full Galeri Yönetimi (Galeri sayfasında gösterilecek resim sayısını ayarlayabilme)
  • Full Sayfa Yönetimi (Dilediğiniz sayfayı admin panelden aktif/pasif edebilirsiniz)
  • Full otomatik silme yönetimi (Pasif resimlerin hangi süre aralığında sistem tarafından otomatik silineceğini belirleyebilme)
  • 250 Kb 'tan 10 Mb 'a kadar 6 farklı dosya boyutu upoload limiti belirleyebilme
  • Her bir resmin kullanabileceği aylık maksimum trafik ayarlaması yapabilme
  • Çoklu resim upload ayarı (0 - 5 - 10 adet)
  • Resim boyutlandırma seçeneği
  • Gizli (Özel) resim yükleme seçeneği
  • Remote Upload
  • Upload edilen resimlere otomatik yazı veya site adresinizi yazdırabilme özelliği (Watermark)
  • 6 farklı servis seçeneği ile resimlere kısa link oluşturma sistemi (API desteği)
  • Kullanıcı banlama özelliği (IP Ban)
  • Upload edilen tüm resimleri admin panelde liste halinde görebilme ile full müdahale ve yönetim imkanı

Ödeme :
Yapı Kredi Havale
Paypal (Güncel Kur Üzerinden)
Kredi Kartı Taksit (GittiGidiyor - %10 Komisyon Eklenir)

Satış kesinleştiğinde alıcının ödemeyi 24 saat içerisinde yapması gerekmektedir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sadece yazılımı ve domaini satıyorsunuz,site olarak bir gelişme göstermemiş sanırım.

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sadece yazılımı ve domaini satıyorsunuz,site olarak bir gelişme göstermemiş sanırım.

açıkçası bir süre boşta durdu domain ve kullanmadım.

Kısa bir süre önce site kuruldu ve güncellemeleri daha dün gece yaptım.

askerlik sebebiyle ilgilenemeyeceğim için satıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5