İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resimli Anlatım 10 veya 15 günde 5 dolar ve üstü Kesin ödeme kanitli..

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10-15 günde 5 dolar 1 ayda daha fazlasini kazanmak size bagli
Ben 15 gunde 5,30 dolara kadar ulastim .
Sistem her 5 veya 10 dakkada bir reklam veriyor bunlara tiklamaniz yeterlidir
ben sadece reklamlara tiklayarak yapdim task offerlerde var ugrasmadim cok kapsamli bir site 2009 dan beridir yayinda ödeme kaniti alttadir.
minimum ödemesi 5 dolardir siz istediginizi yapın.

ip ucu:
Arkadaslar iyi tüyo vereyim size ip deistirme programi ile
ipinizi deistirin ulke olarakda united kingdom olsun daha cok reklam ve
en yuksek reklamlar geliyor gunluk ortalama 1 dolar kazaniyorsaniz ve ustu
3 e katlaniyor reklamlarda

5 ( DOLARLIK ödeme Kaniti EKLENDi )
G1R7bv.jpg

17.08.2014 ödemesi ( 10 DOLARLIK öDEMEDiR. )

odeme.jpg

Öncelikle siteye burdan üye olunuz üye olmaz icin TIKLAYINIZ sonra membere girip reklamlarin listeli hali cikar.

Anlamadiginiz yer varsa yardımcı olabilirim ..

Ekli dosyayı görüntüle 6181

Ekli dosyayı görüntüle 6182

Ekli dosyayı görüntüle 6183

Ekli dosyayı görüntüle 6184

Buda aldigim ödemedir !

Ekli dosyayı görüntüle 6185

Beni takip etmeye devam edin garantili kazanclari paylasmaya devam edecegim..

Bol sanslar...

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu aktiftir. Guvenli kazanc 2009 dan beridir alaninda tek genis kapsamli uzun bir arastirma yapdim aldigim ödemeler cok kolay oluyor sanki para dagitiyo super bir sistem deneyin gorun 5-10 dakkada reklamlar surekli cikiyor cok kazancli gunluk 1 dolara kadar cikabiliyorsunuz hemde tek basiniza referansda yaparsaniz aylik internet faturasini bile cikartirsiniz fazlasiyla bol kazanclar

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 gunluk odemenin kanitidir.

Merhaba arkadaslar uzun zamandir forumda yoktum bu konudaki 10 gunluk ara ara calismanin sonucu ödeme kanitidir bundan oncekilerde mevcut yalniz konunun garantili aktif oldugunu belli etmek icin son ödemeyi yayinliyorum herkese bol kazanclar benden daha cok aktif olan arkadaslar varsa nette daha cok kazanirlar ben isim dolayisi ile fazla giremiyorum kolay gelsin.

o1zp.jpg

:harika:

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu aktif ödemeleri garantili arkadaslar beles para gelio sömürün

zafer_can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplanan kredilerin para karşılığı nedir? ne kadar kredi toplamak gerekir? ayrıca ödeme isteme konusunda bilgilendirirseniz?

alonzo51

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplanan kredilerin para karşılığı nedir? ne kadar kredi toplamak gerekir? ayrıca ödeme isteme konusunda bilgilendirirseniz?

Kardes kredinin yanında dolar uzerinden tutarıda yazior orda 5dolar olunca cekebilion cok kolay yukardaki gibi uygula islemleri tamamdır.

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

VprWDB.gif

aynen resimdeki gibidir daha fazla kazanmak size kalmis cunki 10 dakkaya bir reklamlar yenileniyor ve extra reklamlari cikiyor 4 farkli kredi sistemi ile inceleyin
hosunuza giderse pc basindada surekli zaman geciriorsanız iyi bir gelir kaynagi olabilir.

Suan 5 dolar i gecdi cekebiliyorum her 5 dolarda cekebilirsiniz yani cok basittir.

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar söylemeyi unuttum ekstra kazanc icin otomatik sörf secenegide vardir.
Günde 1 dolar üstü kazanmakta size kalmis 10 dakkaya bir reklamlar yayinlanir.
Chromeden girerseniz otomatik türkce olarak daha teknik hizli calisbilirsiniz.
Sorun yasayan veya yardıma ihtiyacı olan özel atsin yardimci olurum.

kenjori

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun zamandir üzerinde calistigim ve yüzlerce dolar alsigim sitede bir deneme yapdim 5 dolarlik ref kiraladim ve getirisi tamamen 3 gunde ortalama 3 dolari buldu birde kendi calismamla beraber 1 hafta olmadan 6dolari buldu 10 dolar olunca cekip onuda yayinlayim
ref kiralamak sanki sizinle calisior gibi sen ne kadar tiklamaya girersen o senden fazla giriyor denemenizi tavsiye ederi diger PTC sitelerinden daha karli bir site.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5