İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resmi Google Haberi (TİB)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
TİB resmi açıklamada bulunmuş kamuoyuna ;

520676_6c0c2d4036aee91354ebcc474716a8a2.jpg

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Yani bizlik birşey değil biz youtube a engeli çaktık ipleri ortakmış google un biz karışmayız google halletsin diyor.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar dünya devi google' ın işi gücü yokta, aman türkler mağdur olmasın diye ip'lerini tekrardan mı ayarlayacak yani.. adsense reklam ip'lerinden tut, feedburner' a, oradan analytics' e kadar öyle mi??

kendinize şunu sorun lütfen, siz google' ın yerinde olsaydınız uğraşır mıydınız ?
açıkçası ben sallamazdım bile !

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
arkadaşlar dünya devi google' ın işi gücü yokta, aman türkler mağdur olmasın diye ip'lerini tekrardan mı ayarlayacak yani.. adsense reklam ip'lerinden tut, feedburner' a, oradan analytics' e kadar öyle mi??

kendinize şunu sorun lütfen, siz google' ın yerinde olsaydınız uğraşır mıydınız ?

google türkiye ugraşır bence

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18

Böyle saçmalık olabilir mi ? Google senin benim gibi kişiler sayesinde adam oldu, bugün vezir yapan yarın rezilde yapar arkadaşlar, bugün Türkiye ye bunu yapmaz yarın icabında Hindistan a yapmaz kendi kuyusunu kendi kazar.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
inş. arkadaşlar sizin dediğiniz gibi olurda, google servislerini kullanan kişiler olarak mağdur olmayız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi