İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ressam yakalanmıs!

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SİVAS'ta Mehmet Akif Ö. adlı heker, kurduğu 19 internet sitesiyle yasak MP3 yayınlıyor, başkalarının sistemlerine zarar veriyordu. Bunu fark eden Müzik Yapımcıları Derneği (MÜYAP) siteleri kapatttı, Akif Ö. de MÜYAP'- ın sitesini hek'ledi. Ancak polis, sıkı takiple Ö.'yü yakaladı. Zanlının, internetten günde 7 bin YTL kazandığı öğrenildi.

http://www.takvim.com.tr/gnc126.html

r10'da okudugum haberi burada da paylasmak istedim

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben o rakamı kazandıgına ınanıyorum cunku tek bır sıtesı yok ve bu sıtelerde sıradan sıteler degıl ciddi hitleri olan siteler :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede elindeki sitelerin hitini topladığında dehşet bir rakam ortaya çıkıyor 7bin normal geldi bana. Soft reklamın sahibiyse tavla reklamlarını kaldırmayan arkadaşlar ödemelerde sorun yaşayacaklar sanırım

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
selam , yani netten 7000ytl kazanmak suçmuş gibi davranıyorlar , bence gazeteler abartıyor .

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede elindeki sitelerin hitini topladığında dehşet bir rakam ortaya çıkıyor 7bin normal geldi bana. Soft reklamın sahibiyse tavla reklamlarını kaldırmayan arkadaşlar ödemelerde sorun yaşayacaklar sanırım

Hemen karamsar olmayalim arkadaslar. Soft reklam dan birisi cikip aciklama yapar umarim.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
garanti arkadaş hesaplarıda bu kişi adına açılıyordu sanırım, doğrumu?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karamsarlık değil ama problemler çıkacağı kesin gibi görünüyor ama gerçi evet başka arkadaşlarda vardır softreklamla ilgilenen

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
katmerli yalan!
2 gün öncede Objektif programında zurna.net chat serverının sahibi ile röportaj yaptı kadir çelik.
ayda 60 bin ytl kazanıyor dedi görüş aldığı ne olduğu belirsiz biri. ve 2 saniye sonra zınkkkkk flash haber." AYDA 60.000 YTL KAZANIYORLAR " haberi çıktı.
yahu ne komik şeyler bunlar. adam diyorki orada, bilmem ne kanalını aylık 200 ytl ye kiraya veriyorum. kadir çelik hemen hesap yapıyor tabi.
eee 300 kanal var serverda, her biri 200 ytl den al sana 60 bin ytl
zınkkkkk flash haber. : Yada 60 bin ytl kazanıyor !
Allahım ya :))))

yani kısaca : medya sever böyle aksiyonları. bilmeden etmeden haber yapmayı.
günde 7 bin ytl kazanacak ha..AYDA 200 BİN YTL..rakamlara dikkat edin..şaka değil..
komik

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bu haber yalan mis... az once msn de Ressam (M.Akif Öztürk) ile gorustum.

MSN deki yazisma...

yunus:
merhaba akif
ReSSaM:
mrb
yunus:
hakkinda cikan haberleri okudunmu ?
ReSSaM:
tazmınat davası açacam yalan haber ve hakaretten
yunus:
takvim com yapmis birde haberi
yunus:
bu kadar olur diyorum
ReSSaM:
lınk versene
yunus:
http://www.takvim.com.tr/gnc126.html

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalan haber olsa bile suç işlediği bir gerçek.Tazminat davası nasıl açacak?Sitesinde yayınlanan albümlerin sahibi sanatçılar tazminat davası açsa ne olur acaba

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalan haber olsa bile suç işlediği bir gerçek.Tazminat davası nasıl açacak?Sitesinde yayınlanan albümlerin sahibi sanatçılar tazminat davası açsa ne olur acaba

Bunu burada tartismamiz doğru olmaz. Olay tamamen taraflarin kendi sorunlaridir gerekli olan seyleri yapicaklardir sanirim.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gazetede cıkan haberler tamamen asılsız ve yalan haberlerdidr. www.supermp3.org sıtesınde mp3 olduğu iddia ediliyor fakat sizinde bildigiğiniz üzere bu sitede 1 yıla yakın süredir mp3 yayını yapılmıyor
güblük 7000 ytl kazanma olayı tamamen yalan haberdir.

Gazeteler hakkında pazartesi günü asılsız haber, iftira ve hakaretten tazmınat davası acilacaktır

Ayrıca Bgrrom ve diğer ödemelerde hiçbir sorun yoktur. Herkesin ödemesi ayın 15 inde yapılmaya başlanacaktır

Softreklam bir şirkettir ve faturalı iş yapmaktadır kimsenin ne kadar kazandığı kendi özeldir. Haberi yayınlayanan gazetenin sahibi günde ne kadar kazanıyor acaba?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
her biri 100 bin + hiti olan (Bol reklam alan) ve içeriği tıklamaya Çok müsait(Tıklamadan ii kazandıran) - absürt mp3 Divx gibi sitelerden 10 kazansan yeridir. Üstelikte reklam siten varsa ortaklık programı yürütüorsan sanırım 7 az bile gelir.

Hayırlısı - bakalım sonuc ne olacak ...

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sivaslı heker mi ?
bu arkadaşa ulaşmam lazım.
sivasta webmaster yok zannediyordum yahu.
bilen arkadaşlar msn adresini yollar mı?
sivastaki son 3 ayım var bari bi webmaster görmeden gitmeyim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi