İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ressam yakalanmıs!

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heker'ın müthiş serveti başlığa bak!
bu kadar abartilir..
Allah kimseyi medyanın diline düşürmesin..

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim degil hurriyette yazan yazıdan 7000 ytl orda da geciyorodu. muyapı cokerttigi icin savcılık ifadesine basvurmus deniliyordu...
ayrıca ressam ifadesinde mp3 sitelerimi kapattılar cok kızdım demiş ( aklı başında adam bu lafı etmez, uyduruk geldi bana en son cümle)
hurriyet 11 mart pazar

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
her biri 100 bin + hiti olan (Bol reklam alan) ve içeriği tıklamaya Çok müsait(Tıklamadan ii kazandıran) - absürt mp3 Divx gibi sitelerden 10 kazansan yeridir. Üstelikte reklam siten varsa ortaklık programı yürütüorsan sanırım 7 az bile gelir.

Hayırlısı - bakalım sonuc ne olacak ...

:D...yok artık! Kendini inandırmak için yazdıkça yazmışsın valla :D

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uf bu denyo haberler milleti heker yapmaya özendiriyor.sonra bir sürü lamer. daha sonra hızını alamayan her türlü sponsorda hile yapan ve türkleri banlatan gençler. Allahım ya ne biçim bi medyamız var iğreniyorum resmen

inş. davan sonuç bulurda cezasını çeker bu dandirik gazete

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
uf bu denyo haberler milleti heker yapmaya özendiriyor.sonra bir sürü lamer. daha sonra hızını alamayan her türlü sponsorda hile yapan ve türkleri banlatan gençler. Allahım ya ne biçim bi medyamız var iğreniyorum resmen

inş. davan sonuç bulurda cezasını çeker bu dandirik gazete

Sizce suçlu medyamı arkadaşlar ? Ben medyacı değilim, medyacı akrabamda yok.Ancak bence ortada bir hata var gerçektende.Biz diyoruzki, dava açacağız asılsız haber yapmaktan, onları bitireceğiz.Peki bu adamlar bukadarmı cahiller sizce? Asılsız bir haberi yazacak kadar bilgisizlermi? Bencede o rakam çok büyük meblağlar.Ancak sadece rakama takılmakta yersiz.

Ben arkadaşın medeni cesaretine hayran kaldım.Buraya gelmiş ve bir açıklama yapmış, hakkımızı arayacağız demiş.Kendisi DDOS atmadımı ? müyap adında mp3 sitesi açmadımı, onlarca mp3 sitesinin sahibi değilmiydi? Davayı ne için açacak acaba merak ediyorum cidden.Kapatılan sitemden mp3ler kaldırılmışmıydı diyecek ? iyinetede uyarı geldi sanırım, mp3 dağıtımı yapan sitelere link verdiği için.Eee ressamın sitelerine şöyle bir göz atmak yeterli.Kapatılması için binlerce neden sayılabilir. +18 tarzında sitelerde ona ait değildir sanırım.Bence artık gözümüzü açma zamanı geldi.Müyap doğru yada yanlış iş yapıyor ( bence tamamen doğru ve haklılar ) bunu kenara bırakıp, bize düşen görevi yerine getirmeliyiz.Benimde mp3 sitelerim vardı kapatıldı, bazılarını ben kapattım.ama asla bu tarz boş şeylerin peşine düşmedim.Sitemi kapattı diye müyapa saldırma hatasını (çocukluğunu) yapmadım.Çünkü karşınızdaki devletin bir kurumudur.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Söylediklerine genel anlamda katılıyorum, yani o site sahibinin olduğunu sandığım bir sürü mp3, film, absürt siteleri vardı diye hatırlıyorum... Yanlış olabilir ama sonuçta mp3 yayınlaması bile yeterince suçlu konumuna düşürür onu bu durum pekte beni ilgilendirmiyor açıkcası burada yapacağımız yorumlar ile ne o birşey kazanır nede kaybeder hukuk var bu ülkede ve olması gerektiği gibi işliyordurda... Eğer sizinde bu konuda mağduriyetiniz olduğuna inanıyorsanız ki ben inanıyorum hakkınızı mahkemelerde arayabilirsiniz pek tabiiki...
Ama basın konusunda hem fikir değiliz malesef belkide önyargıdır bilemem ama...
http://forum.iyinet.com/sosyal-protesto/41938-haber-programlari.html#post340736

Sizce suçlu medyamı arkadaşlar ? Ben medyacı değilim, medyacı akrabamda yok.Ancak bence ortada bir hata var gerçektende.Biz diyoruzki, dava açacağız asılsız haber yapmaktan, onları bitireceğiz.Peki bu adamlar bukadarmı cahiller sizce? Asılsız bir haberi yazacak kadar bilgisizlermi? Bencede o rakam çok büyük meblağlar.Ancak sadece rakama takılmakta yersiz.

Ben arkadaşın medeni cesaretine hayran kaldım.Buraya gelmiş ve bir açıklama yapmış, hakkımızı arayacağız demiş.Kendisi DDOS atmadımı ? müyap adında mp3 sitesi açmadımı, onlarca mp3 sitesinin sahibi değilmiydi? Davayı ne için açacak acaba merak ediyorum cidden.Kapatılan sitemden mp3ler kaldırılmışmıydı diyecek ? iyinetede uyarı geldi sanırım, mp3 dağıtımı yapan sitelere link verdiği için.Eee ressamın sitelerine şöyle bir göz atmak yeterli.Kapatılması için binlerce neden sayılabilir. +18 tarzında sitelerde ona ait değildir sanırım.Bence artık gözümüzü açma zamanı geldi.Müyap doğru yada yanlış iş yapıyor ( bence tamamen doğru ve haklılar ) bunu kenara bırakıp, bize düşen görevi yerine getirmeliyiz.Benimde mp3 sitelerim vardı kapatıldı, bazılarını ben kapattım.ama asla bu tarz boş şeylerin peşine düşmedim.Sitemi kapattı diye müyapa saldırma hatasını (çocukluğunu) yapmadım.Çünkü karşınızdaki devletin bir kurumudur.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
softreklam günlük kazancını acıklada her şey çözülsün :p

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44

DDos atarken ordamiydin? Neye dayanarak ddos atti diyorsun? Merak sadece..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
DDos atarken ordamiydin? Neye dayanarak ddos atti diyorsun? Merak sadece..

Arkadaşı korumuş gibi olmayayım ama; bir şeyi 1 kez duyarsam inanmam, 2. kez duyarsam şüphelenirim; 3. kez duyarsam inanırım. Hatta ve hatta bunu birçok kişiden aynı anda duyarsam kesinlikle inanırım. Herkes yalancı; bir suçlanan taraf mı haklı oluyor. Yanlış anlaşılmasın, kimsenin tarafını tutmuyorum ama bir suç işlenmişki burada konuşuluyor. Durduk yere gidip de Akif'i suçlayacak değillerya. Belki de Takvim'de tanıdığı var, kendi reklamını yapıyor. (olabilecek ihtimaller üzerinde duruyorum) Zira medya artık hususi kullanılıyor.

Umarız yukarıdakilerin hepsi ihtimal olarak kalır ve arkadaş gerçekten suçsuzdur. Aksi takdirde suçlu durumuna düşecek ve büyük sorunlarla karşılaşacak. "Tazminat davası açacam" demek yetmemeli bence.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşı korumuş gibi olmayayım ama; bir şeyi 1 kez duyarsam inanmam, 2. kez duyarsam şüphelenirim; 3. kez duyarsam inanırım. Hatta ve hatta bunu birçok kişiden aynı anda duyarsam kesinlikle inanırım. Herkes yalancı; bir suçlanan taraf mı haklı oluyor. Yanlış anlaşılmasın, kimsenin tarafını tutmuyorum ama bir suç işlenmişki burada konuşuluyor. Durduk yere gidip de Akif'i suçlayacak değillerya. Belki de Takvim'de tanıdığı var, kendi reklamını yapıyor. (olabilecek ihtimaller üzerinde duruyorum) Zira medya artık hususi kullanılıyor.

Umarız yukarıdakilerin hepsi ihtimal olarak kalır ve arkadaş gerçekten suçsuzdur. Aksi takdirde suçlu durumuna düşecek ve büyük sorunlarla karşılaşacak. "Tazminat davası açacam" demek yetmemeli bence.

orada olmama gerek yokki, sitesi yayındaydı.Yalansa buyursun hakkımdada dava açsın.Bana ulaşmasıda çok kolay.Botnetlerden bahsetsin birazda.Ben arkadaşı karalama peşindede değilim.Sadece bir hatası var ve bunun cezasını çekti.Neden birde çok iyiyim, haklıyım mantığını kullanıyor ?

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gunde 7bin ytl, ayda 60bin ytl bunlar hurafe cunku turkiyenin en buyuk siteleri bile en buyuk reklam firmalarindan bu kadar kazanamiyor ne kalmis dandik 3. parti amator sitelere

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mynet'in ofisini gördükten sonra aynı fikirde olamayacağım malesef:)

Bir ressamdır gidiyor, mutluluğun resmini yapabiliyor mu acaba?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
gunde 7bin ytl, ayda 60bin ytl bunlar hurafe cunku turkiyenin en buyuk siteleri bile en buyuk reklam firmalarindan bu kadar kazanamiyor ne kalmis dandik 3. parti amator sitelere

Bencede emin olmayın.Çevremden bundan daha büyük paraları kazanan siteleri biliyorum.Hatta çok daha fazlasını.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günde 7bin lira çok çok zor değil belirtmek istedim sadece.

Cemoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.yeniulke.net/?msec=Haber&ssec=guncel&isec=1247
Emniyet Müdürlüğü Ahlak Masası ekipleri tarafından gözaltına alınan ve internet Üzerinden Müstehcen Yayın Yapmak (TCK.226) 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa Muhalefet, Haksız Kazanç Sağlama suçundan mahkemeye çıkarılan Mehmet Akif

olay sadece mp 3 ile ilgili değil sanırım

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
http://www.yeniulke.net/?msec=Haber&ssec=guncel&isec=1247
Emniyet Müdürlüğü Ahlak Masası ekipleri tarafından gözaltına alınan ve internet Üzerinden Müstehcen Yayın Yapmak (TCK.226) 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa Muhalefet, Haksız Kazanç Sağlama suçundan mahkemeye çıkarılan Mehmet Akif

olay sadece mp 3 ile ilgili değil sanırım

ben bugüne kadar mp3 sitesi var diye gözaltına alınanı görmedim.Son zamanlarda göz altına alınma nedenleri ; absürt içerik, saldırı... Gazete haberine göre akif bey ' de ikiside var.Gerçi kendisi eminim burada bizi bilgilendirecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi