İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ressim.net patladı mı ?

romeo1881

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ressim.net iyi sayılabilecek resim yükleme sitelerindendi.Uzun zamandır ulaşamıyorum.Herhangi bir bilgide yok.Sitenin akıbeti hakkında bilginiz var mı.

http://www.ressim.net/

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bikaç yere baktım.
Şubatta;
Son 1 haftadir sunucumuzun bulundugu datacenter (ovh) de ilgili birimin switch kisminda sorun var ve hala halledilmeye calisiliyor. Bu kadar uzun surecegini dusunmedigim icin aciklama geregi duymamistim ancak olacak gibi degil. sinirlerim hat safhada. Cok buyuk bir sirket, uzun zamandir calisiyorum ve sorun yasamiyorum, ancak sorun cikincada bu kadar uzun surmesi adami deli ediyor..

Beklemedeyiz arkadaslar, eger sorun devam edecek gibi olursa bir baska sunucuya gecerek yayina devam edecegiz. Resimleriniz, bilgileriniz ve dosyalariniz guvendedir, kisa sureli bu sorunun asiminda bizimle birlikte sabretmenizi istiyorum. Gordugum kadariyla ressim.net’i kotulemeler baslamis :) buna alisigim sorun degil, ancak insanlari yanlis yonde etkiledigi icin uyari yapma geregi duyuyorum. Ne olursa olsun ucretsiz hizmetimize devam edecegiz.. Resimleriniz bizde guvende, ancak arada bir sorun ciktiginda bunun kisa sureli oldugunu ve duzeleceginide aklinizdan cikartmayin..
böyle bir açıklama yapmışlar. Ama 2-3 ay önce açılan konularda sunucuya saldırı olduğunu, dava açtığını falan yazmışlar. Bu gibi bir sorun olmuş olabilir.

romeo1881

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler bilgiledirme için.Umarım düzelir kısa zamanda.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sunucu degisikligi yuzunden bir sure sorun yasadik. Gecikme icin kusura bakmayin, ressim.net'in patlama durmu yok, siteye ulasilamama durumunda www.makaleci.com sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz, genel duyurulari bu site uzerinden yapiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi