İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Retweet hizmeti 100 - twitter ile hit yakalamak sosyal backlink saglamak

Utkukose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar twitter ile hit saglayacagiz sizlere.

Sistem su sekilde isleyecek bize vereceginiz kullanici adinizla (sifreye gerek yok ) atacaginiz her twit +50 retweet alacak ( ortalama 140 retweet yapiyor ) bu sayede sitenize hit saglayacaksiniz. Tabi nasil twit atmaniz gerektiginizi biliyorsaniz hit saglayabilirsiniz Bilmeyenlere hizmeti aldiklari taktirde nasil twit atmalari gerektigini anlatabilirim

Sistemde hicbir kisitlama olmayacak ve bize sifre vermeyeceksiniz veya hicbir uygulamamiza katilmayacaksiniz sadece kullanici adi vereceksiniz. Gun icerisinde istediginiz kadar twit atabilirsiniz. Isterseniz rss baglarsiniz twittera twitleriniz otomatik atilir.. ( ben oyle kullaniyorum ) Ama manuel atarsaniz twitleri tt olan konularda attiginizda daha fazla hit yakalayabilirsiniz.

Aylik: 40 TL ( twit kisitlamasi yoktur, gunluk istedildigi kadar atilabilir )

Her gun yeni hesaplar eklenmektedir ve retweet sayisi artmaktadir.

Ornek retweet yapilmis hesaplari gormek isteyenlere ozel mesajla kullanici adi gonderebilirim.

Suan aktif retweet hesabimiz sayisi: 140

Konu multidir. r10

edapinarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdakileri yazmışsın foruma.
Hala devame diyor mu?

Bu 140 kişi arttı mı? Ve bu 140 kişinin takipçi sayıları ortalama kaç kişi?
Ve her gün sınırsız atabilirsin ne demek? Her attığımız tweet RT mi yapılacak yani?
Acayip bir spam kirliliği olmaz mı bu?

Sana PM atamıyorum şuanda sen bana e-mailini atar mısın mailleşelim...

Aylik: 40 TL ( twit kisitlamasi yoktur, gunluk istedildigi kadar atilabilir )
Her gun yeni hesaplar eklenmektedir ve retweet sayisi artmaktadir.
Ornek retweet yapilmis hesaplari gormek isteyenlere ozel mesajla kullanici adi gonderebilirim.
Suan aktif retweet hesabimiz sayisi: 140

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5