RevenueFlex nedir?

Figen_Dogan

Şen Üye
Katılım
4 Eyl 2016
Mesajlar
71
RevenueFlex, reklam sektörüne yeni yeni giren bir reklam uygulamasıdır. Türkiye'de reklam yayıncılığı hizmeti veren şirketlerden biri olan Reklam9 tarafından geliştirilen RevenueFlex ile reklam kodlarını her sayfaya eklemeden, onlarca reklam kodu oluşturmaya gerek kalmadan, RevenueFlex reklam kodunu siteye ekleyerek sitenin en fazla ziyaret edilen sayfalarında ve alanlarında reklamların görünmesi teknolojisidir.

RevenueFlex logo.png


RevenueFlex'in faydaları nelerdir?
RevenueFlex
ile çok fazla ziyaretçi almayan sayfalarda reklam kodlarının olmaması, sayfanın hızına olumlu yönde etki etmekte ve çok az ziyaretçi alan sayfalarda olabilecek geçersiz tıklamaların da önüne geçmeye yardımcı olacaktır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst