İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

rewrite çok güzel ücrete

ayhan628

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rewrite yapacak arkadaşlara ihtiyacım var .yapılacak iş ise tam olarak aşağıda verdiğim örnek gibi olmasını istiyorum. 150 kelime civarı yeterlidir. kısa vadeli yada uzun vadeli çalışacak arkadaşlara ihtiyacım var. uzun vadeli çalışırsam post ücretlerini de artırırım. şu an verebileceğim fiyat 0.5 tl. eğer garanti hesabınız varsa istediğinizi kadar rewrite tan sonra başka bankaya isterseniz 40 postta bir yatırabilirim. pm atarsanız sevinirim. kısa bir süre için msn kullanamıyorum.

bana şu şablonda iş yapılacak:

-yazının gerçek linki
-yazının başlığı
-5-6 keyword
-3 tane ilgili resim linki
-yazının rewrite yapılmış yani biraz oynanarak yeniden yazılmış hali

örnek bir rewrite ise şu şekilde:

bu orjinal hali:
Hava soğutmalı motor, motorun sıcak parçalarının soğutulması için direkt olarak hava sirkülasyonunu kullanır.

"Çoğu modern içten yanmalı motor, kapalı devre sıvı soğutucuların motor bloğu içindeki kanallar boyunca dolaşması ile soğutulur. Soğutucu ısıyı absorbe eder, daha sonra bir ısı eşanjörü veya radyatör ile üzerindeki ısıyı havaya iletir ve döngü bu şekilde devam eder. Bu şekilde de , nihai soğutucu hava iken, sistemde dolaşan sıvı soğutucu dolayısı ile bu tipler su soğutmalı motor olarak bilinir. Buna göre, bir hava soğutmalı motorda ısı motordan direkt olarak havaya atılır, sıvı soğutucu kullanılmaz"

bu da rewrite yapılmış hali:

"Bu yazımızda haava soğutmalı motorlardan bahsedeceğiz. Motorun sıcak parçalarının soğutulması için direkt hava sirkülasyonunu kullanan türlere "Hava Soğutmalı Motor" adı verilir.

Modern içten yanmalı motorların çoğu sıvı soğutucuların motor içinde dolaşmasıyla soğutulur. Bu soğutma işlemi bir döngü içerisinde gerçekleşmektedir. Soğutucu ısıyı emer, daha sonra bir radyatör ile emdiği ısıyı dışarıya bırakır. Döngü bu şekilde devam eder. Burada dikkat ederseniz bu sistemde nihai soğutucu havadır. Ancak bu sistem su soğutmalı motor olarak tanımlanır. Hava soğutmalı motorda ise döngüde su yoktur. Motorun ısısını hava direk alarak dışarı atar.
"

tdemirtas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makaleleri re-write istiyorsanız , günlük 5 - 10 arası anlaşmamıza göre makale girebilirim.

yazılar özgün ve çalıntı olmaz.

50 - 90 Kelime 50krş
100 - 180 Kelime 75krş
190 - 250 Kelime 1TL

Alırım.

ilgilenirseniz [email protected] msna adresinden irtibata geçebilirsiniz.

Not: dolgun ücret olmadıkça copy paste işleri alamıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5