İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rezaletin Bu Kadarı

X

Xman

Misafir
Türk hakemlerine önemli müsabakalarda görev vermeyen Uefa Ve Fifa bence şu an görev verdiği hakemleri iyi bir gözden geçirmeli.

Dün akşam Liverpool & Atletico Madrid maçını izledim, Atletico Madrid 1-0 önde ve 90 dakika doldu hakem 2 dakika uzatma ekledi ve bu 2 dakikada oyun hiç durmadı ancak 92. dakika dolmasına ve oyun hiç durmamasına rağmen hakem maçı bitirmedi ve 93. dakikada bitip 94. dakikanın ortalarında Gerardın ceza sahasında rakibini itmesini Gerard ve Liverpool lehine penaltı olarak değerlendirip, penaltıyı attırdı ve maç 1-1 oldu hemen düdüğü çalıp maçı bitirdi. Görülen oki biri bu hakeme o maçı Atletico Madrid kazanmayacak demiş.

Hem verdiği uzatmada hiç oyun durmamasına rağmen üstüne 2 dakika daha oynatması hemde penaltı pozisyonu itibariyle böyle adamlar şampiyonlar liginde maç yönetiyorsa eğer bizim hakemlerimiz sütten çıkmış ak kaşık bence.

Maçı seyredenler varsa yorumlarını bekliyorum.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben açacaktım konuyu sonra vazgeçtim.

penaltı hayatımda gördüğüm en yalan penaltıydı. uzatma bitmek bilmedi. tek kelime ile şike vardı.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam şu pozisyonda penaltı verdi uzatmanın uzatmasında:
gerdz6.jpg

Hiç hakem hatası falan değil direk şike hiç şüphe falan yok

X

Xman

Misafir
Diyorum ya biri bu maçı Atletico Madrid kazanmayacak demiş adama, baya etkili bi kişi demişki hakem kendini o duruma düşürüp o penaltıyı verdi 90 + 4 te.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Türkiye dahil hiç bir yerdeki hakeme güvenmiyorum. yasakpara yaygınlaştı mertlik bozuldu :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5