İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rezillik Tablosu

M

mizahdelisi

Misafir
arkadaslar 2 ay önc ekendime www.mizahdelisi.com diye bir site actim nette dolasirken gözüme takildi.http://site.kayzer.net/elveda/ kayzer'netten bir akilli gecinen vatandas site acmis ve site yüzde 90 benim sitenin kopyasi.Delili burada.Kayzer.Net webmasterindan rica ediyorum.Subdomaini kapatsin.0yi geceler

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden direk email ile kayzer webmasterine yazmıyorsunuz? buraya böyle 'lusumsuz' mesaj yazarak çabuk sonuç alamassınız. Direk yazarsanız cevaplanma yüzdesi belki 392830% dır...

M

mizahdelisi

Misafir
benim amacim bu kötü davranisi herkese göstermek.Sadece benimle kayzer arasinda bir durum olmamali.Bu zaten genel bir sorun

B

Beles_Org

Misafir
Millet görse nolcak? Bunlardan internette tonlarca var.
Bence kendini böyle şeylere alıştır ve sorunu olabildiğince karşı site ile çöz.
Çözemiyorsan da arkana yaslanıp gururlan ki, kopyalanacak kadar güzel içerik koymuşsun. Ben şahsen geriye yaslanıp gururlanıyorum (yapacak başka bir şey yok :))
Yoksa kopyacı siteleri buraya yazmaya kalksam.... Beni banlar bu sevgili yüce aziz mod. arkadaşlar

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mizahdelisi' Alıntı:
benim amacim bu kötü davranisi herkese göstermek.Sadece benimle kayzer arasinda bir durum olmamali.Bu zaten genel bir sorun

genel bir sorun iyi hosda, buradan gercekten pek bi sonuca ulasamazsın,
adam caldı ise, eger icerigin tescilli degil ise yapacak cok fazl biseyin de yok...

en guzeli adamla bir an önce baglantı kurman, ve hic degilse kaynak olarak senin ismini vermelerini saglaman...

M

mizahdelisi

Misafir
ben aslinda icerigin alinsmasina böyle tepki vermezdim.Ama adam aynisini kopayalamis.Renkler ayni,linkler ayni,banner bile ayni.Insna biraz utanir dill mi ama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi