İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon Google Adwords Onemli Duyuru

andyou

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Degerli Is Ortagimiz,

Turkiye’nin en buyuk Internet Satis Ortakligi Sistemi olan Ringofon™ Is Ortakligi, ADTECH bunyesinde yeni yil ile birlikte yeni atilimlara hazirlaniyor.

Bu yeni donemde, Ringofon™ Is Ortakligi yapisinda, hepimiz icin olumlu anlam ifade edecek olan bazi duzenlemeler de yapilacak.

Bu duzenlemelerden birisi de, belirli gelir payi seviyesinin (aylik 250,00 YTL) altinda kalan Is Ortagi hesaplarinin, ADTECH bunyesinde cok kisa bir zaman icerisinde duyurulacak olan ve artik ADTECH bunyesinde yer alan KatReklam sisteminin temelleri uzerine insa edilen, yeni bir reklam kanalina tasinmasidir.

15.12.2007 TARIHINDEN ITIBAREN, BU E-MAIL ADRESINIZE KAYITLI RINGOFON™ SATIS ORTAKLIGI HESABINIZ AKTIF OLMAYACAKTIR. (Eger bu email adresi ile aktif birden fazla hesabınız var ise diger hesaplariniz acik olabilir).

Bilgilerinizi rica eder, calismalarinizda basarilanizin devamini dileriz.

Saygilarimizla,

RINGOFON™ Is Ortakligi Yonetimi
http://www.ringofon.com/affiliate
[email protected]
Yardim ve Danisma Hatti: 0.212.3461236

Eveet Artık Ringofondan Kimse Şikayetci olamayacak 250 ytl ve altında kazanan siteleri site yerine koymuyor

kullanmaya 28-11-2007 tarihinde başladım zaten verim alamadım ve hesap kapatılıyor :)

geçmiş olsun ringocular

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi