İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon Postayı Koydu Arkadaşlar

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Arkadaşlar birkaç gündür ringofon satışlarında olan bariz düşüşlerin sadece bende olmadığını forumlarda gezerken gördüm ve ringofona mail yazdım aynen kopyalıyorum

Merhaba,

Birkaç gündür ortaklık sisteminizde problem mi var acaba 10 doların altına düşmeyen satış oranı 1,2 dolara kadar düştü tanıdığım birçok arkadaşımında aynı sorunun kendilerinde de olduğunu söyledi hatta birkaç tanesi bannerlarınızı sistemlerinden kaldırdı bu konuyla ilgili açıklama yaparsanız sevinirim.

İyi çalışmalar.

ve bugün ringofondan gelen cevap

Degerli Is Ortagimiz,

Sistemimizde her hangi bir sorun bulunmamaktadir.Ringofon™ Satis Ortakligi, islem yapan telefon numaralarini es zamanli olarak gosteren tek reklam agidir eger satis istatistikleri ile ilgili supheleriniz varsa herhangi bir cep telefonu numarasindan islem gerceklestirerek, click ve satis istatistiklerini dogrulayabilirsiniz.

Saygilarimizla,

YORUM SİZİN ARKADAŞLAR

M

MiNiKCaDi

Misafir
artık doydular. ihtiyacımız yok diyolar acıkcası.
basamak olarak kulanılmak nasıl bi duygu acaba:)
(ringofon hic kulanmadım bu arada-reklamstore haric tabi)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yahu adam ne guzel cevap yazmis, hicbiriniz okumuyormu? Eger sayaclarda bir sorun oldugunu dusunuyorsanız buyrun sistemi kendiniz deneyin. Herhangi bir reklam servisimize telefon numaranizi girip daha sonrada panelden bakin click yapilmismi yapilmamismi bakin. Click yapan telefon numarasida zaten panelde gozukuyor diyor. Bide kalkmis doydular doymadilar muhabbeti yapiyorsunuz.. Para kazanan adam ben doydum biraz durayim daha sonra kazanmaya devam ederim dermi? Kaciniz diyor?

Boyle dusunmeniz yanlis, benim bir kac sitem hafta sonlari hit almiyor daha dogrusu normalden cok az aliyor ve hafta sonlari gelir dusuyor. Bazi sitelerim ise hafta sonlari cosuyor gelir normalden %50 %60 daha fazla oluyor.

Ringofon reklamlarinda dusus goruyorsaniz bunu toplumsal olarak yasananlara bagdastirabilirsiniz. Boyle gergin zamanlarda kimse GA ya uye olmaz veya ne bilim eglence turu seylerde dusus normaldir. Biraz bunlari goz onunde bulundurun.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bunun bir başka sebebi milletin artık ringofon tarzı tuzaklı cep telefonu kontörünü içen reklamlara itibar göstermemesidir. bilinçlenme yani...

Lokosit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedense laptoplar da pek çekilişten çıkıyo gibi değil. Trsohbet, karekterim vs. Nasıl isabet ediyosa büyük sitelere o kadar site varken.

DreamWeaver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka bi konudan bahsetmek istiyorum.

ringofon dan güzel gelir elde ediliyor ama işte kocaman bedava yazıpta küçücük şartları yazmalarına kıl oldum. bi kaç kişiden yorum geldi allah belanızı versin kontörlerim gitti diye ... sildim hemen reklamları.
ya tabiki burda suç kullanıcıda yazılanları okumadan neden hemen işlem yapıyorsun.
ama bende suçu ringofona atıyorum yukarıda belirttiğim durum için, ha ringofon benim istediğim şekilde yapsa nasıl olur o zaman bu kadar kazanamaz :D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
notebook parasını çıkartıyorlar galiba :)

olabilir ama laptopu alamayanların ne kabahati var :)
cevap olarak kendi telefonunuzdan işlem yapın demeleri bana göre normal değil en azından sistemi gözden geçirip sizi bilgilendiricez demeleri gerekirdi bana göre oranlarda düşüş genel anlamda olmasa zaten böyle bir mail atmam bilmiyorum artık belkide sorun vardır ve millete durumu belli etmemek için bakım yapıyorlardır bilmiyorum artık bekleyip görücez

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşüşün sebebi kullanıcılara artık "bedava ürün kodunuz" şeklinde mesaj gitmemesi artık "50 kontur karsılıgında" diye mesaj gidiyor kimsede tabiki onay kodunu girmiyor..

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
son laptopu alan sitenin açılışı(domain kaydı) 30 ekim ve 14 kasımda yani sadece 15 günde laptop kazandı.Var birşeyler var..

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
başka bi konudan bahsetmek istiyorum.

ringofon dan güzel gelir elde ediliyor ama işte kocaman bedava yazıpta küçücük şartları yazmalarına kıl oldum. bi kaç kişiden yorum geldi allah belanızı versin kontörlerim gitti diye ... sildim hemen reklamları.
ya tabiki burda suç kullanıcıda yazılanları okumadan neden hemen işlem yapıyorsun.
ama bende suçu ringofona atıyorum yukarıda belirttiğim durum için, ha ringofon benim istediğim şekilde yapsa nasıl olur o zaman bu kadar kazanamaz :D

bu bariz belli olan birşey kaç kişi buraya bilinçli olarak üye oluyorki. Özellikle neyin ne oldugunu bilmeyen kesim kandırılıyor. Adamlar bir bakıyorlar kontörleri gidiyor nereden gidiyor müşteri hizmetlerine sor işte şu servise üye olmuşsunuz ondan. Ha diyemeyiz ki suç sadece bu ufak yazıları okumayan insanlarda. Heryerde bas bas bedava yazıyor ama haftalık üyelik ücreti şu şudur diyorlar ufak ufak. Bu fiyat bilmeyen birine bayat ekmeği iki katı fiyatına satmak gibi birşey. Kullanıcı aa beleş wallpaper veya melodi aldım derken bilmiyorki misli misli ödüyor. Ama bunda suç herkezin. Yazıyı okumayan insanda suçlu, Bu servise izin veren operatörde suçlu, bunun böyle olacağını bilip göz yuman webmasterda. Tek mağdur olan internet kullanıcısı. Savunma maksadı içinde olmadan sadece kendi kendinize bir kere sorun. Cevabınız emin olunki yine sizde.

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu bariz belli olan birşey kaç kişi buraya bilinçli olarak üye oluyorki. Özellikle neyin ne oldugunu bilmeyen kesim kandırılıyor. Adamlar bir bakıyorlar kontörleri gidiyor nereden gidiyor müşteri hizmetlerine sor işte şu servise üye olmuşsunuz ondan. Ha diyemeyiz ki suç sadece bu ufak yazıları okumayan insanlarda. Heryerde bas bas bedava yazıyor ama haftalık üyelik ücreti şu şudur diyorlar ufak ufak. Bu fiyat bilmeyen birine bayat ekmeği iki katı fiyatına satmak gibi birşey. Kullanıcı aa beleş wallpaper veya melodi aldım derken bilmiyorki misli misli ödüyor. Ama bunda suç herkezin. Yazıyı okumayan insanda suçlu, Bu servise izin veren operatörde suçlu, bunun böyle olacağını bilip göz yuman webmasterda. Tek mağdur olan internet kullanıcısı. Savunma maksadı içinde olmadan sadece kendi kendinize bir kere sorun. Cevabınız emin olunki yine sizde.

senin dediklerine katılıyorum.Bir müddet kullandım ringofon ve daha sonra sadece bu bilinmeden üyelik konusundan dolayı kaldırdım.Şimdi reklamstore kullanıyoruz oda çıkarıyor ringofon arasıra.Umarım ringofon yeni sistemde farklı reklam seçenekleri ile önümüze gelir.Beklenti hep yurtdışındaki gibi gösterime dayalı marka reklamları.Keşke markalar TV reklam bütçelerinin bir bölümünü internete ayırsalar (istisnalar kaideyi bozmuyor) ve ülkemizdede cpm le iş yapan reklam şirketleri olsa(ringofon gibi ne olursan ol gel diyecekler)

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. Farkında olmadan kontorü düşen insanların ahını alıyorsunuz bence..

bedavaforum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kaç ay oldu bu sistem çalışıyor. Nerdeyse %90 Webmaster bu sistemi kullandı ve milyonlarca gsm numarası işlem gördü siz cep telefonunuzdan 20 kontör giden bi servisden bir daha oyun yüklermisniz ?

- HAYIR

tabikide başka sistemler başka projelere yelken açın ringofondan para kazanma devri bitmiştir.

Provider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence kazanan hala kazanmakta eskisi kadar trajı olmasa da..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
düşüş içn açıklama yağmışlardı onay mesajı vs. dıye bılemıyorum

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
son laptopu alan sitenin açılışı(domain kaydı) 30 ekim ve 14 kasımda yani sadece 15 günde laptop kazandı.Var birşeyler var..

laptop dagıtma olayında bir dümen var çok açık o. Benim günlük gelirim 20-25$ ve çok uzun zamandır ringofon a üye yolluyorum. illa banada değmiş olmalıydı diye düşünüyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi