İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon ve ReklamZ Bu Kadar Olur...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben kaldırdım reklamı,
daha fazla uğraşmaya değmez :)
dun 1 $ bugun 0.55 $ yarın 0.50 $ obur gun ne olacağı bellı değil devamlı düşüyor oran,
bunun dışında rıngofon un kazancı çok ıyı kendısıne gore ılk melodıde para almıyor daha sorna kendısı yolluyor 20 kontor vs. gidiyor verdıklerı 0,55 ın 10 katını kazanıyorlar zaten 1 uyeden ama turkıyedekı webmasterların pazar payını gorunce nede olsa turkıyede bızden daha fazla veren mantığını kullandılar bu macera bende bıttı :) çunku şunu bılıyorum artık her ay burda rıngo fon muhabbet ıdonecek odeme geldımı duştumu kalktı mı verecek mı banlıcak mı yakıdna adsense gıbı bır rıngo bolumumuz olur snırım

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu topici baştan sona okudum da nedense ilginç bir tezat var.

Sponsor olarak kullandığımız bir siteye; dolandırıcı, sahtekar vs.. diyenler. Milletin ahını alıyoruz vs... diyenler hala reklamları yayınlamaya devam ediyorlar.
Ayrıca ringofon'un herhangi bir sahtekarlığına şahit olmadan böyle bir itham hem hoş değil hem de boş konuştuğunuzu ortaya koyar.

Ringofon'un reklam stratejisi de gayet normal. Reklamında melodi bedava diyor. Haftalık üyelik ücreti bedava demiyor. Bu tip reklamları her alanda (hatta daha gözboyayanını) etrafınıza bakabilirseniz görürsünüz. Bu reklam kesinlikle illegal değildir, olamaz da...

İkinci sorun ise ücretlerin düşmesi ki siz satış yapan bir kişi olarak alıcının verdiği ücreti beğenmediğiniz taktirde satış yapmayı durdurabilirsiniz. Hakkımız yenir gibi saçma laflar etmeyin. Adam isterse 10 ytl verir ister 0.1 ytl verir üye başına. Kabul etmemek elinizde olduğuna göre sorun nedir?

8 yıldır bu işteyim. Dialer işi dahil hepsini yaptım. O zamanlar da herkes dialeri kötülerdi ama tüm absürt webmasterlar kullanırdı. Laf olsun işte...
Ringofonun üye başı ücreti daha da düşüreceğinden emin olabilirsiniz. Tek umudum kullanıcı açısından daha düşük, webmaster açısından daha yüksek ücretli rakiplerin ortaya çıkması. Rekabetin olmadığı yerde para kazanamayız.

Yukarda yazanları isteyen üzerine alabilir...

K

Kara

Misafir
Arkadaşlar.. Ödemelere başladılar. Fatura kesecek olanlar ReklamZ ile irtibata geçsinler. Ben faturayı kestim EFT mi yapıolar. Çok önemli bir husus şu:

Ringofon'a login olduktan sonra Hesabım'a girin. Şayet fatura kesebiliyorsanız Fatura kesebiliyorum u işaretleyin. Banka bilgilerinizi eksiksiz doldurun ve ReklamZ'ye telefon edin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5