İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofonculardan kurtulduk sanırım

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abiler, kardeşler itiraz etmeye hakkımız yok kendimiz edip kendimiz buluyoruz işte, bende sitemde engelledim bir sürü bedava melodi reklamı ama benimde elime bir kupon geçti ilk başta dedim herkes gibi bende açayim bir site koyayım kumanda reklamı takır takır işlesin, sonra düşündüm sitemde reklamları çıkan sitelere rahmet okudugum dakikalar geldi aklıma vazgeçti o kuponu sağlık sitemde kullandım ilk acemiliğimdi zar zor ayarladık keywordsları ve 0.06 ile tuturdum reklamları, tr içerikli bir site için ideal bir oran bence. genelde bir çogunluğu öyle veriyor. 0.01 e keywords bulsam tabiki bende yapacaktım aynı şeyi çünki site sağlık sitesi tık başı ortalama 0.1 - 0.9 arası, ama bulamadım keywords o ayrı mesele :D

yapacagımız birşey yok sadece rahatsız oluyorsak ve gerçekten kazanmak istiyorsak elimizden geldiği kadar engeliyecegiz o tür reklamları ve son bir tavsiye o listenizi sürekli günceleyin, malum 200 sınır var, siz adamı engelediniz 1 hafta sonra bilemedin 1 ay sonra adamın zate adwords parası bitmiştir reklamları yayınlayamaz ( genelde bu tür işleri ucuz kuponlarlar alanlar ve bedava kupon kazananlar yapıyor ) ve listeye yeni musallat olan siteleri korsunuz :) şu an için bu döngü böylece gidecek, ta ki google adwords buna bi çözüm getirene kadar. Saygılarla.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benim bir sorum olcak wep.ringofon.com u engelleyince kurtuluyormuyuz acaba bunlardan ? sonucta direk melodi sayfasını acıyor coğu

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fıltreye 200 site yazdım her gun çıkanalrı not ettım tek tek bendede hiç çıkmıyor artık
ringfon.com u da engelledım oda çıkmıyor artık

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar devamı listesinizi güncel tutacaksınız

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ringofon dışında birde parktaki siteler dadandı adsenseye sadece dün akşam 35 ile 40 arası site engelledim :mad:

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense de görünen adres reklama tıklandığında gidilen adres olmuyor genelde, reklamın engellenmesini önlemek için bir taktik.Reklama tıklandığında hangi domain çıkıyorsa panelden onu engellemelisin.

Ayrıca bu sıra azaldı adsense'de ringofon reklamları neydi o çöplük.

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlız bişey dikkatimi çekti :)
1ask.net
1ask.com
sevgilimask.com
uyumlular.net
son-ver.com
bu reklamların oldugu sitelere girmeye calişinca girilmiyor

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide cogu sedo veya diger parking sitelere gidiyor

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
1ask.net
1ask.com
sevgilimask.com
uyumlular.net
son-ver.com

Adam örneğin ringofon.com/affiliate... linkini http://geccetr.blogspot.com diye gösteriyor.Reklamlarda görünen linkler çoğu zaman sahte linkler aslında.Gerçekte öyle linkler yok...

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öylede ne yapalım ancak engelleyecez baska care yok :)

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1ask.net
1ask.com
sevgilimask.com
uyumlular.net
son-ver.com

Dikkat çekecek domaini yazıyorlar ama yönlendirilen adres farklı..

Adsense buna el atmalı..
Orda benim domainim yazıpta başka siteye de yönlendirebilirler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5