İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon'dan duyuru var

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Degerli Is Ortaklarimiz,

Ringofon Satis Ortakligi altinda internet kullanicilari ile bulusturdugumuz GarantiArkadas.com servisimiz, lansmaninin yapildigi 15 Aralik tarihinden bugune hizla gelisti ve kategorisinde liderlige yerlesti.

Bu hizli gelisme ile birlikte surekli web kaynakli kotu niyetli saldirilara maruz kalan GarantiArkadas.com servisinde Ocak ayi ortasinda ve ozellikle gectigimiz iki hafta boyunca ara ara servis kesintileri yasandi. Bu tip saldirilarda servis kesintilerini onlemeye yonelik olarak gerekli teknik onlemler alinmaktadir ve saldirilar ile ilgisi tespit edilen sahislar hakkinda yasal islemler de baslatilmistir.

Bu servis kesintileri sirasinda reklam sayfalarimiz goruntulenebildigi halde, saldiri yapilan farkli sunucularda yerlesik site ve GSM altyapimiz aktif olamadigi icin satislarda dusus yasanmistir. Bu teknik sorunun, siz degerli is ortaklarimizin objektif goruslerini ogrenebilmek amaci ile takip ettigimiz forumlara �satislarin sayilmamasi� dusuncesi ile yansidigini gormek bizleri hayli uzmustur.

Bildiginiz uzere, Ringofon Satis Ortakligi Sistemi, islem yapan kullanicilar ile ilgili ayristirici bilgilerin is ortaklari tarafindan goruntulenebildigi TEK is ortakligi sistemidir. Satis tamamlanmis olsun olmasin, reklam sayfalarimizda islem yapan tum kullanicilarin cep telefon numaralari, son 4 haneleri gizlenerek, is ortagi panelinize yansitilmaktadir. Satis raporlarinin panelinize hatasiz yansimasi hakkinda olabilecek tereddutleri ortadan kaldiran bu ozelligi takip etmeniz bizleri memnun edecektir. Ringofon Satis Ortakligi Sistemi, 'EKSIKSIZ' ve 'GUNUNDE' gelir payi odemeleri ile unlenmistir ve bu unumuzun zedelenmeden devami bizim icin birinci onceliktir.

Bu vesile ile ozel bir promosyon haberini de mujdelemek isteriz. GarantiArkadas.com servisimize uye olacak 500.000 ci kisiye cekilissiz � kurasiz 2007 model Audi A3 otomobil hediye edecegimizi ilan etmistik. Su an 485.000 uyeye sahip GarantiArkadas.com servisimizde 500.000 ci uyeye bu hafta sonu ulasilacagini tahmin ediyoruz.

Ek olarak, 500.000 ci uyemizin kaydinin alindigi WEB SITESI SAHIBI IS ORTAGIMIZA DA 1 Haziran � 1 Eylul 2007 arasinda diledigi tarihlerde, Antalya Sorgun 5 Yildizli Tatil Koyu CLUB VOYAGE�da 1 Hafta (6 gece-7 gun) Ultra Her Sey Dahil tatil hediye edecegiz. Ucak ile ulasimini da karsilayacagimiz is ortagimiza ayrica bu tatilde gule gule harcamasi icin 1.000 ABD$ satis tesvik primi odemesi yapacagimizi da mujdeleriz.

Yogun bir kisin ardindan, keyifle dinlenebileceginiz bu tatil firsati icin sitelerinizdeki GarantiArkadas.com reklam bannerlarini hemen tazelemenizi tavsiye ediyoruz.

Turk internet sektorunde nice karli projeyi birlikte gerceklestirmek dilegi ile,

Saygilarimizla
Ringofon Satis Ortakligi Yonetimi
CETECH � CE Bilgi Islem ve Guvenlik Sistemleri Ltd.Sti.

http://www.ringofon.com/affiliate
http://www.cetech.biz

[email protected]
[email protected]

Buyukdere Caddesi, 61/17 USO Center
Maslak, Sisli 34398 Istanbul

Musteri Hizmetleri : 0-212-276-9276
Santral : 0-212-330-0450
Faks : 0-212-330-0460
hadi bakalım kim gidecek tatile :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
softreklam gibi aracılarla üye olup tatil kazanan iş ortaklarına sorun çıkmasın?

sanki çıkmışta, bende ki soruya bak şimdi :p

N

necro

Misafir
PHP:
$sil=mysql_query("delete from uyeler where id='500000'"); //500.000 nci üyeyi siliyoruz.
$ekle=mysql_query("insert into uyeler values('500000','ahmet garanti','dayi oglu')"); //Yerine ahmet garantiyi 500.000nci üye olarak ekliyoruz
yani arabayı dayı oğluna veriyoruz. doğal olarak ben verdiğim için dayı oğluna otelden yerleri ayarlıyoruz audi a3 e de atlayıp doğru kızgın kumlara doğru yol alıyoruz...

Anlayana...

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim cep telefonuna mesaj yolladılar "satış rapor paneli ve teşvik promosyonu duyurumuz e-mail adresinize yollanmıştır" diye :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
'' Yedirmezler Adama ''
Büyüklerim Hep Söylerler...

Garantiamcaoglutatili.com Boşta. ...

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kusura bakmayın ama bu benim şahsi düşüncem. Böyle demiyorum. Ama 2 haftadır saymama sebebi belli oldu gibi.
2 haftadır o kadar kişinin hesabına işlemediler arabayı nasıl hedi edecekleri belli...

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın ama bu benim şahsi düşüncem. Böyle demiyorum. Ama 2 haftadır saymama sebebi belli oldu gibi.
2 haftadır o kadar kişinin hesabına işlemediler arabayı nasıl hedi edecekleri belli...

gördüm ama hayatımda senin gibi cahilini ben görmedim arkadaş. kusura bakma. poolemik olsun diye söylemiyorum ama o kafana girmiyor. bak abicimadam mailde ne güzel belirtmiş. senin gibi insanların anlaması için. demişki kardeşim biz buraya işlem yapan telefonların listesini koyduk demiş. demişmi...? demiş.. al eline telefonu. madem güvenmiyorsun. kendin üye ol. dostlarına söyle onlar denesin. annenin babanın telefonunu al onlarla dene. bakalım saymayacakmı. bunları dene. abi saymadı de. ben bu işi bırakıyorum. çekiliyorum aradan. o kadar insanın kanına girme. günaha giriyorsun.

zaten senin yaptığınsatış neki. etin ne butun ne. bak bakalım günde 40-50 üye çıkaran arkadaşlara... hiç gelip böyle polemiklere giriyormu...? hayır.

tutturmuşsun saymıyor da saymıyor.
adam koymuş listeyi .. al dene bakalım. bildir bize sonucu. hadi seni bekliyoruz.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44

Katiliyorum, gunde artik 10 uye zor gonderebiliyorum bazi gunler 1 tane bile gitmedigi olmus..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
formula başlasada birdaha gitsek tatilde falan gözüm yok :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti arkadaşın partisine gideniniz varmı içinizde :D

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Damage bu 2. defa bana yaptıgın saçma sapan konuşma tarzı 3. olmasın.... Yönetici arkadaşlarda bakabilir daha öncede bu tarz şey yaptıgını veya linki gönderebilrim.

Senden her türlü daha bilgili ve kültürlüyümdür bunu hiç merak etme...
Hiç bir firmayada yalakalık yapacak adam değilim! (üstüne alınmadın diymi? )
Reseller müşterisiyim diye asla Yapmam :D

Sen git reseller müşterisi olmak için firmaları pofpofla :)

Sql saldırılarını hiç bilmiyoruz sanki. Nedense saymadıgı zaman üye kayıtları çalışıyordu. Artık o kısımda sorun olmamış tek nedense bizim formlarda sorun cıkmış!! artık nedense??

Eğer sorun olduysa kayıt formumdada sorun olmazdiki zaten kayıt formu sorunsuz çalışıyordu. Orada kişiler üye olabiliyorsa. Denendi olunuyor.

Tablo yapılarında tek referans id lerinemi saldırı oluyordu diger kayıt bölümlerine sorun yaşamadan?

Eğer tablo nedir sql saldırı nedir bilmiyorsam öğretiyim. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. burada veritabanı ile ugraşan kişilerde bana hak verecek.

Diyecekleri şu olacak insanlar kayıt olurken sorun olmuyor ama sadece tablodaki referans id sindemi sorun oluyor diye.

Daha öncede kayıt olurken ringafona ücretlendirme yazısı karınca duası gibiyidi. Gel bunuda savunmaya kalk. Neden yaptılardı acaba? Neden standart büyüklükte yapmamışlardı?

Bunları buradaki her kes biliyor. Webmaster forumundayız. Sıradan bir sitede değiliz. Daha önceki konudada herkes benim gibi düşündü. Şimdide.

Senin pofpoflamaların bu sitede işe yaramaz. Herkes senden daha bilgili bu forumda. Gelipte millete cahil vs. deme... Akıllı ol.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sizler garanti arkadaş için hangi servisi kullanıyorsunuz?
direk ringofonmu katreklammı yada ney?

ben katreklam ama hiç memnun değilim bi gün 10 sa 3 gün 0

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
akon aman bak Damage var. Demeye başlar seni o besliyor nesinden memnun değilsin diye. Eski mesajlarından biliyorum :)

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senden her türlü daha bilgili ve kültürlüyümdür bunu hiç merak etme...
Hiç bir firmayada yalakalık yapacak adam değilim! (üstüne alınmadın diymi? )
Reseller müşterisiyim diye asla Yapmam :D

adamdan saymıyorum zaten seni :)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
sen pofpoflama devam et. Ama unutma buradakiler senden daha bilgili.
Benim agzımı bozdurma. Site kurallarına uy!

Sitelerinde mp3 ler görüyorum ne iş? müyapadamı pof pof cekiyorsun?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tatile gidecek talihli belli oldu :D

500.000 ci uyemizin kayit yaptigi web sitesi sahibi is ortagimiz ise Izmir’den Sn Fatma Egilmez. Ilk olarak 7 Haziran 2006 tarihinde Ringofon Satis Ortakligi Sistemi’ne kaydini yaptirmis olan degerli is ortagimiz Fatma Egilmez’i kutluyor ve isbirligimizin daha uzun yillar devam etmesini diliyoruz. Is ortagimiza 1 Haziran - 1 Eylul 2007 arasinda diledigi tarihlerde, Antalya Sorgun 5 Yildizli Tatil Koyu CLUB VOYAGE’da 1 Hafta (6 gece-7 gun) Ultra Her Sey Dahil 2 KISILIK tatil hediye ediyoruz. Ucak ile ulasimini da karsilayacagimiz is ortagimiz ve misafirine ayrica, bu tatilde gule gule harcamasi icin 1.000 ABD$ satis tesvik primi odemesi de yapacagiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi