İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RizeDc Up/Down VDS (2 CPU 4gb RAM 200 Gb HDD Sınırsız 1 Gbit Hat 50 TL

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, UP/DOWN işlemleri yapan arkadaşlar için 15 adet stoklu bir kampanya başlatıyoruz. Bir makine de maksimum 4-5-6 kişi prensibiyle 1 gbit hatlı üç makinemizi sizlere sunuyoruz.. Aşağıdaki paketlerden dileğinizi anında stok imkanıyla satın aldıktan sadece 5 dakika gibi bir süre içerisinde teslim alabilirsiniz.

Stok Tükenmiştir​

Hız ve performans canavarları

VDS-XUP
Xeon E3-1240V2 işlemci
2*3.4 GHZ (HT 3.8Ghz) CPU
4096 MB DDR3 Memory
200 GB SATA III HDD
SINIRSIZ TRAFIK (BW)
1 Gbits Network (DE)
Windows 7 / Server 2012
%99.9 Uptime Garantisi
7/24 Online Ticket Sistemi

İndirim kodu: VDSXUP30

İlk ay 50 TL / diğer aylar 80 TL (Sipariş ver) Stok: 0 adet

VDS-YUP
Xeon E3-1240V2 işlemci
4*3.4 GHZ (HT 3.8Ghz) CPU
6144 MB DDR3/ECC Memory
300 GB SATA III HDD
SINIRSIZ TRAFIK (BW)
1 Gbits Network (DE)
Windows 7 / Server 2012
%99.9 Uptime Garantisi

İndirim kodu: VDSYUP30

İlk ay 80 TL / diğer aylar 110 TL (Sipariş ver) Stok: 0 adet

VDS-MAXUP
Xeon E3-1240V2 işlemci
6*3.4 GHZ (HT 3.8Ghz) CPU
8192 MB DDR3/ECC Memory
500 GB SATA III HDD
SINIRSIZ TRAFIK (BW)
1 Gbits Network (DE)
Windows 7 / Server 2012
%99.9 Uptime Garantisi

İndirim kodu: VDSMAXUP

İlk ay 120 TL / diğer aylar 140 TL (Sipariş ver) Stok: 0 adet

VDS'lerde yarım saat TEST imkanı mevcuttur..

AÇIKLAMALAR
1 - Makinelerde dileyene Windows 7, dileyene Windows Server 2012 verilir. RizeDC sizlere Windows server 2012 ürününü önerir..
2 - Sunulan stok anında teslim edilecek biçimde hazırlanmıştır. Ödeme alındıktan 5 dakika sonra vds bilgileri teslim edilir.
3 - Bu kampanyadaki tüm vdsler SINIRSIZ TRAFIK ile sunulmaktadır. Dilediğiniz kadar youtube, vk.com, turbobit v.s siteye

upload yada downlaod yapabilirsiniz.
4 - Vds paketlerimizde yarım saat test imkanı sunulmaktadır.
5 - Sunucularımız Up/Down işlemleri içindir.
6 - Sanallaştırma Sistemi Olarak VMware Esxi Kullanılmaktadır.
7 - Her Dedicated Sunucuda Max 4-6 Sanal Sunucu Garantisi İle Hizmet Verilmektedir.
8 - Yıllık Peşin Ödemelerde 10 Ay Ücreti Uygulanmaktadır.
9 - Yedek almak müşteri sorumluluğundadır. Bizden kaynaklı olmadığı sürece RizeDC bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
10 - Seçmiş olduğunuz paketi dilediğiniz zaman bir üst veya bir alt pakete anında geçirebilirsiniz.
11 - Sayfalarımızdan sipariş verip ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirimi yapmayı unutmayınız..

garanti.png

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tib Belge (YS) No: 3213
Web Site: www.rizedc.com
E-Posta: [email protected]
Ticari Ünvan: RizeDc Internet Hizmetleri
Kayıtlı Bulunduğu Vergi Dairesi: Yusufeli V.D
Vergi Numarası: 6760228034
Adres: Müftü Mah. Yenişehir Cad. No:65
Ofis Telefon: 0(850) 532 1 RDC (732) (Mesai Saatleri İçerisinde Destek Alabilirsiniz )
Skype 7*24: LovelessGent

Bazı referanslar:

1 Adet vds alındı. Güvenilir birisidir tavsiye ederim.

Arkadaştan bir adet VPS aldım. Aldığı parayı sonuna kadar hakkeden bir arkadaş. Beni Godaddy belasından kurtardı. :D Firmasıyla bugünden sonra (ki bugün ilk iş yaptığım gündür), sonuna kadar çalışmaya karar verdim. İşini yapan bir arkadaş. Zaten host arayanların bence en çok istediği de budur. Teşekkür ediyorum kendisine tekrardan.

Çok teşekkürler ilgili bir arkadaş çok yardımcı oldu bir tane vds aldım

uzun zamandır çalışmamız devam ediyordu. Yeni yılla birlikte yine çalışmaya devam edeceğiz. Sağlam ve temiz bir hizmet için güvenle çalışabilirsiniz. Arkadaşa kefilimdir.

1 adet vds alındı.
Gün içerisinde test imkanı sundu ve sorularımı içtenlikle cevapladı.
Umarım sıkıntısız, anlaştığımız şekilde alışverişimiz devam eder.

Kendisi ile başka biryerden tanışıklığımız var , ilk aldığından beri kullanıyorunm gayette memnunum tavsiye ederim.

fatih hocamdan up/down vps aldım. baya ilgili ve sabırlı biri. çok teşekkürler.

Şuan bir adet sunucu aldım kendilerinden. Müşteri memnuniyeti 10 üzerinden 10 sunucuyu up ve down için alıcaktım kendileri yarım saat test edebileceğimi söylediler ve test ettiğimde üst düzeyde up ve down yapılıyor. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5