İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Roberto Carlos Fenerbahçe'de

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerbahçemiz, Real Madrid'de oynayan Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos'u 2 yıllığına renklerine bağladı. Dün gece geç saatlerde Türkiye'ye gelen menajeri Dino Pasalic ile her konuda anlaşma sağlandığını ve önümüzdeki günlerde oyuncunun Türkiye'ye geleceğini açıklayan asbaşkanlarımızdan Murat Özaydınlı " Fenerbahçe geleneklerine uygun bir oyuncuyu renklerimize bağladık. Herkesin Başkanımız Aziz Yıldırım'a teşekkür etmesi lazım. Geçmişte sıradan bazı oyuincuları bile konuşurken bir hayli zorlanıyorduk. Ne mutlu ki bugün efsane olmuş oyuncuları bile transfer ederken artık hiç zorlanmıyoruz. Çünkü yaklaşık 2 yıldır bütün ülkelerde Fenerbahçe konuşuluyor. Bu hepimiz için önemli bir hedef. Bu düşünce daha da büyüyecek. Roberto için transfer görüşmemiz 15-20 dakikayı geçmedi.Prensiplerimizi anlattık ve transfer bitti. zaten Dino geç saatlerde Türkiye'ye geldi. Başkanımız ve ben stadyumda yapılan gösterilerin provasını izledik. Daha sonra birlikte yemek yedik ve transfer gerçekleşti.Bu Fenerbahçe camiasının gücüyle oluyor. Bu sinerjiyle oluyor bütün bu transferler" dedi. FBTV'den yapılan canlı yayınla açıklanan transferde Asbaşkanımız Murat Özaydınlı, yöneticimiz Neşet Yalçın, Roberto Carlos'un menajeri Dino Pasalic daha sonra efsane oyuncu Carlos'a telefonla canlı bağlanarak onun görüşlerini aldı. Roberto Carlos`un menajeri Dino Pasaliç ise, Roberto Carlos`un geçtiğimiz yıl Fenerbahçe`ye gelmek istediği fakat sözleşmesi nedeniyle geçen yıl gelemediğini söyledi. Pasaliç; "Carlos geçtiğimiz yıl gelecekti. Fakat sözleşmesi sürüyordu. Bu yüzden bu yıl için Fenerbahçe`ye söz verdi. Carlos söz verirse tutar" dedi.

Kaynak : http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=7686

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Fenerbahçe geleneklerine bağlı derken nasıl acaba? Ben sevinmedim bu transfere, adam ununu elemiş tatile geliyor Türkiye'ye.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bence şamp. ligine kalırsa verim alabilir bu adamdan, anadoluda bi iki deplasmana giderse fenerin işi zor adam kendine sorar nerelerden nereye(ben olsam sorardım)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Roberto Carlos'un ancak posterini alır FENERBAHÇE" demişti sanırım adnan polat...

Naparsın işte, kimin rüyası kiminin gerçeği :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası bende gereksiz bir transfer olarak görüyorum bunu. Ama reklam açısından süper tabiki..

M

maiL

Misafir
hayırlısı olsun. sol kanat sıkıntımız vardı ama biraz yaşı fazla. gerçi adriano muydu 43 yaşında halen top oynuyor. roberto carlos tada böyle bi potansiyel var gibi. bakalım sezon başlayınca görecez.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence yaşa çok fazla takılmamak lazım. Oynadığı mevkii itibariyle hala en iyilerden biridir sadece Fenerbahçe için değil bence oynadığı her takıma üst seviyede katkısı olucak bi futbolcudur. İnş. düşündüğüm gibi de olur. Sadece Türkiye de değil dünyada geniş yer bulan bu transferimiz hayırlı olsun....

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım R.Carlos geldi diye takımdan çok büyük başarılar beklenmez. Hala takımın neredeyse her mevkide eksikleri var. Özellikle Forvetimize iş bitiren bir adam alınmadığı sürece başarı çok zor. Defansımız hala 2.lig standartlarında. Avrupada bu defans ile başarı imkansız. 3 senedir oturmuş bir sağ kanadımız yok. Bakalım transfer sezonu yeni başlıyor kimler gidecek kimler kalacak....

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kim ne derse desin R.C. bence muhteşem bir transfer. Her yönüyle mükemmel bir oyuncu. Zaten bu kadar büyük fırtına bitmiş oyuncular için kopmaz. Anelka için bile kopmamıştı örneğin, 26 gibi bir yaşta gelmesine rağmen, sorunlu ve istenmeyen olarak düşünüldüğü için. Ayrıca NTVspor'da şöyle bir haber var doğruysa bu da harika olur hem de lazım o pozisyonda bir oyuncu

Fenerbahçe transferde hızlı yol alıyor. Bir yıldan bu yana devam eden görüşmeler sonunda Roberto Carlos'a sarı lacivertli formayı giydiren Fenerbahçe yönetimi, rotayı Juventus'un Fransız yıldızı David Trezeguet'ye çevirdi

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R. Carlos ile ilgili Can Bartu nun ve Korkut Göze nin yaptığı yorumlar ilgimi çekti ve eklemek istedim.

CAN BARTU
Fenerbahçe büyük iş yaptı

Roberto Carlos dünya futbolunun en şöhretli isimlerinden biri. Yönetim bana göre büyük iş yaptı. Ondan daha şöhretli ve kariyerlisi Türkiye’ye gelmedi. Fenerbahçe inşallah Ortega ve Anelka ile yaşadığı sorunları bunda yaşamaz. Ama bildiğimiz kadarıyla Carlos uyumlu bir futbolcu. Fenerbahçe’ye büyük faydası olacak. Carlos ile çok iş başarabilirler ama Avrupa’da sadece onunla olmaz. Daha takımda eksikler var. Kalpten oynayan Lugano ve Edu var ama yetenekleri sınırlı. Alex iyi bir oyuncu ama yavaş oynuyor. Kezman da fazla bir şey veremedi. Golcü olarak aldın, en az 20 gol atması gerekiyordu. Avrupa için takviye yapılması şart.

KORKUT GÖZE
Oynamadan ayağa kaldırdı

Fenerbahçe’ye gelen en şöhretli ve popüler futbolcu Roberto Carlos. Fenerbahçe’de oynamadan transfer haberi dünya medyasını ayağa kaldırdı.

Kimse alınmasın, Roberto Carlos adı Fenerbahçe’nin şöhretini ikiye katladı. Ancak Fenerbahçe’ye katkısı ne olur, şimdilik bir soru. Şunu söyleyebilirim. Roberto Carlos’un yaşından ve fizik kondisyonundan şüphe edenler, Brezilyalı futbolcunun İspanya Ligi’nde oynadığı maçları izlesin. Sahada sanki bir delikanlı koşuyor...

Oyunun her iki yönünü kolaylıkla taşıyabiliyor. Roberto Carlos’un Şampiyonlar Ligi’nde göstereceği performans, Fenerbahçe’nin bu maratondaki kaderini de etkileyecektir.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ümit özat oynayacağı kadar oynadı futbolu, son kontratını belkide köln ile yaptı tatile gitti :) tıpkı roberto carlos gibi ;) fenerbahçe'nin reklamı müthiş oldu gerçekten hiç duyulmadığı kadar duyuldu avrupa'da, umarım roberto carlos'tan da bir o kadar verim alınabilir. Türk futbolu için güzel bir gelişme yaşlı da olsa o adamı getirmek öyle kolay birşey değil..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5