İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rolleyes Moderatör'den şikayetçiyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Rolleyes - G.MODERATÖR
--------------------------------------------------------------------
Dear oquzhan20,

You have received an infraction at Webmaster Forumu.

Reason: Açık arttırmaya çıkarttıgı ürünü satmaktan vazgeçmek
-------

-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://forum.iyinet.com/satilik-dom...n-reg-6-domain-verilecek-acil.html#post944486

Alıntı:
son 24 saat. 24 saat sonra başlık kaldırılacaktır.

All the best,
Webmaster Forumu

Arkadaşım sen hangi dünyada yaşıyorsun çok merak ettim. Türkçe biliyor musun? Can you speak Turkish ?

Lan önce konuyu oku sonra ceza ver ben o başlığı açık arttırma olarak açmadım ki açık; "Reason: Açık arttırmaya çıkarttıgı ürünü satmaktan vazgeçmek" böyle bir sebepten dolayı cezalandırılayım.

Cezamı hemen kaldır ve haksız yere bana ceza verdiğin için kendi kendini cezalandır. yok eğer cezalandırmam diyorsan forumda şikayetçin olurum haberin olsun.

bekliyorum...

Ceza aldığım konu: http://forum.iyinet.com/satilik-dom...n-reg-6-domain-verilecek-acil.html#post944486

Rolleyes adındaki mod. benim sabit fiyat ile açtığım başlığı açık arttırma olarak değerlendirip sabit fiyat başlığı 24 saat içerisinde satılmazsa eğer ürün kaldıracağımı söylediğim için bana ceza verdi saçma sapan bir şekilde. bu kadar basit demeyin sakın böylesine saçma sapan bir sebep ve dikkatsizlikten dolayı ceza almak çok saçma geliyor bana. Açıkcası burası bir forum ve insanların birşeyler okurken dikkat etmeleri gereken bir yer. Fakat iyinet.com gibi bir kaliteli forum sitesinde yer alan yetkili arkadaş bile bu kadar dikkatsizce ve özensizce iş yapabiliyorsa iyinet.com'unda vay haline...

umarım ki bu başlığı Rolleyes görmüşsündür ve beni değil kendini cezalandırırsın umarım hakettiğin şekilde...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Rolleyes sanırım konuyu yanlış değerlendirmiş.
Lakin sizin Lan tabirini kullanmış olmanız uygun değildir.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Merhaba.
Konudan bilgim var. Hata sebebiniz normalde flood. Fakat yanlış değerlendirilmiş. CaLViN'in de dediği gibi; bu sizin değil bir yöneticiye, herhangi bir kullanıcıya argo kullanmanızı gerektirmez.
Uzaklaştırma cezası aldığınızdan ötürü hatanızı kaldırıyorum. Tekrarı halinde uzun süreli uzaklaştırılırsınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5