İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RoxiServers Olarak Adlandırılan Küstah

Ömer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar şimdide oraya buraya çamur atmak için msn adresimi çalsınlar çokda tın etek giyen erkeklerden bunlar

Ömer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12 Ekim 2006 Perşembe Gecesi, Roxiservers.Com kurumu ile aramızda geçen sorunu tekrardan masaya yatırmak zorunda kaldık.

İlgili yetkililer hakkımızda araştırma yapıp, faaliyetlerini düşünerek Tasarımcı ve Geliştirme Departmanında görevli olan Hakan Bey ile yaptıkları görüşme sonucunda scriptin bizim tarafından yazıldığını onaylaması ile sorunumuzu çözdük.

Vardığımız yargı, Kurumun bu durumda bir münasebeti olmadığı, Sorun sadece ilgili departmandan kaynaklandığı belirtilmiş olup, ilgili departmanda gerekli önemlerini almışlardır.

Gerek dostça, gerek anlayışlı tavırlarından dolayı Roxiservers.Com hakkında , dost olma yolunda adım attık. Sistemin tüm kullanım haklarını bizzat ilgili kuruma etik ölçüde sunduk.

İlgili firma ile aramızda geçen tatsız duruma son vermek adına, ilk adımı kendimiz atarak ilgili kurumdan hizmet alarak güvenirliklerini idrak ettim.

RoxiServer.Com - SercanCakir.Com arasındaki sorun tamamı ile ortadan kalkmış olup, gelecek projelerde de ilgili kuruma bilgilendirme yaparak ortak çalışma fikirleri sunulmuştur.

Kullanıcılara verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

M

MasterTR

Misafir
aradaki sorunun cozulmesine sevindim

kemal i 12 yasindan beri tanirim bu tur isler yapacak biri degildir.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne güzel arkadaslar.. kusura bakmayın eski konuyu tekrar acmis gibi oluyorum ama boyle çözümlenmesi cok güzel olayların hosuma gitti. insanlar kendi hatalarını kabul ederse ortada hiç sorun kalmaz. (burada kimseyi suclamıyorum..)

+A

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi