chat ege.net sohbet

Ruh ve Özvarlık

Psilocybn

Onaylı Üye
Katılım
28 Ağu 2012
Mesajlar
168
Yaş
29
Konum
İstanbul
Monat Nedir?
Monay, kaynak’tan çıkan ilk kıvılcım olarak tanımlanır. BEN olarak bilinir. Bu muazzam bir ışıktır ve neredeyse insanların şimdi idrak edebileceğinden de öte bir şeydir.
Evrensel Ruh Nedir?
Monadınızın veya BEN varlığının soyundan gelen kısımdır. Evrensel ruh, ruhlarınıza ait tüm parçaların birleşimidir, her biri evrenlere tecrübe etmeye gider. Geniş bakış açılı ve birikmiş bilgelikle beraber enkarnasyon öncesinde ruhunuz için kararlar alan bu yüce görünüştür.
Ruh Nedir?
Ruh veya Yüksek Benlik, bu noktaya gelene kadarki seviyelerinizde öğrendiğiniz her şeyin toplamıdır. Dünya üzerindeki kişiliğinize rehberlik eden görünüşünüzdür.

Kaynak; http://psisik.org/ruh-ve-ozvarlik
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst