İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rulman scripti, EminRulman v1.0

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Uzun bir aradan sonra tekrar bir aradayım :)
ÖZET:

Aynı kursa gittiğimiz bir abi benden Rulman sitesi istemişti tabiki scripti nette aradım ama birtürlü bulamadım. :( Çünkü piyasada hiç rulman scripti yoktu varsada olanlar kendine özel yapıyorlar, neyse gelelim konumuza :) Kendi kodladığım EminRulman v1.0 Rulman scriptini tanıtacağım size :)
Genelde rulman'cılar bilirler bende bilmiyordum :)
eminrulmanscriptv1.png

Scriptin Demosu:
ANASAYFA: www.kapadokyabilgisayar.com/eminrulman
ADMİN PANEL: www.kapadokyabilgisayar.com/eminrulman/admin
Kusura bakmayın hostun süresi dolmuş bende elimdeki bir web sitesinin hostuna yükledim scripti o yüzden alan adı çok uzun :)
Scriptin özellikleri:
Rulman kodu ekleme özelliği
admin panelinden rulman kodu ekleyebilirsiniz bu sayede web sitenizi hem web sayfası olarak + stok listesi olarakta kullanabilirsiniz.
Eklediğiniz malzemeyi düzenleyebilir stok azaltabilir veya stok yükseltebilirsiniz.

Malzeme stokta olanları görüntüleyebilir veyatta stok bitenleri admin panelden görebilirsiniz.

Admin panelden birden fazla yönetici ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Sitenizin anasayfasındaki arama motorundan ziyaretçileriniz admin panelinden girmiş olduğunuz kodları arayabilir ve ziyaretçilerde kod stok durumuna bakabilirler.

Daha pek çok özellikler bulunmaktadır siteyi incelemenizde fayda vardır :)
Anasayfa : www.kapadokyabilgisayar.com/eminrulman
Admin panel adresi: www.kapadokyabilgisayar.com/eminrulman/admin
Admin panel kullanıcı adı: demo
Şifresi: demo 'dur

Script PHP ile kodlanmıştır ve tamamen açık kaynak kodludur.

Script fiyatı: 55 TL 'dir

İletişim için: [email protected] veyatta 05346282534 cep numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
eminrulmanscriptv1.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5