İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rumuz değişim ücretliymiş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
topu topu 30 kısı var onlarda banlanıcak bu gıdısle.Bırakın alsınlar ucretı herkesın deger yargıları farklıdır karısamayız ha bıze gore uygundur degıldır orası ayrı iş.Lakin beni üzen nokta bazıları, zıyaretcı cekebılmek ıcınmı; yoksa aklı sıra esprı yapabilmek içinmi nedir bilemem ama konuların editlenerek saçma sapan taglar eklenmesıdır....

gecen bı sıte tanıtımı yaptım hemen bırı tagı bastı= degısık bır kısılık (ne alaka !)
ondan once bırı ıle tartıstım= yorgan yakmak bılmemne

ne yapılmaya calısıyo anlamıyorum ama önce karsıdakı ınsana saygı duyunkı saygı göresiniz.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vay canına
ilk kez paralı nick değişimi goruyorum yoğunlukdan bahsedılmışte nerde yoğunluk var anlamadım,

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
diğer webmaster forumunda yasak - hiç olmazsa burda bu MÜMKÜNMÜŞ - daha ne olsun ki ... Herkes rumuz değiştirmeye kalkarsa ne olur bu forumun hali. Yada sürekli nick değiştirme talebinde bulunanlar olursa...

Ya da bedava olursa - yılda 1 değişim hakkı verilebilir mesela. Bu daha mantıklı olabilir.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Amaç o değil annudora, amaç körü körüne kötülemek. Diğer forumlarda ücretli üyelikler var üyelerin yapmış olduğu paylaşımları görebilmek için ücretli üyelikler mevcut bunlara tek laf eden yok.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Logoyu bosuna yapmissiniz. Bir degisim baslamis ama yanlis yonde 8 gundur net e giremiyordum ve `sok` oldum.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ücretli üyelik ücretli bilmemne bilmemne duydukta ücretli nick değişimi ilk defa duyuyorum. Uzun zamandır takip ederim burayı cok ıyı zamanlarınıda gordum şimdiki zamanınıda.

En son üye oldum 1-2 mesaj da ben yazıyımda fazlalık olsun dıye.Ama goruyorumki yetkili kişilerin bu şekildeki tavırları gerçekten içler acısı.

Ya nick değişimi felan komple kaldırırsın ( ki saçmalık ) yada düzgünce herkeze yılda bir kereye mahsus izin verirsin. Ama zaten kullanıcı sayısı günden güne düşen, günden güne kötüye giden bir forum için sen tutupta paralı nick değişimi uygularsan bırak sembolik 3-5$'ı 1 kuruş istersen elindeki 30 user'ı da kaybedersin.

Bu benim şahsi görüşüm.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3-5 kuruşa sitem edenlere yazmak istiyorum,

Kaçınız forum nasıl ayakta kalıyor acaba diye düşündü yada bağış yaptı? (Bende 2 gün öncesine kadar yapmamıştım ki zaten sembolik rakamı yatırdım)
Forum sayesinde o sitem ettiğiniz $3-5'ın kat kat fazlasını kazanmadınız mı ?

Bağış işi 1 dolardan başlayarak yabancı forum ve sitelerde çok yaygın,bu emeğe saygının göstergesidir.Aaa doğru! Bir teşekkür edemeyen,+rep veremeyen insan 3$'ı bile nasıl verebilir ki.

İyinete ne sempatim var ne antipatim bunu açık açık söylüyorum , zamanında çok haksızlıklara uğradım egoyu elinde sopa yapan yöneticiler tarafından.Yazım koruma amaçlı değildir ama bari 2 kuruşun lafını etmeyin.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Farkettinizmi bilmem son birkaç gündür forum eskisinden daha canlı bir hal aldı. Aylardır yapılmayan paylaşımlar, makaleler yapıldı yazıldı.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
@osahin aynen öyle başı @Forza_FB çekiyor ama :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5