İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rus sitesinde instagram şifresiz beğeni kasma 2019

ADM_iyi

0
Onaylı Üye
Reaction score
39
Merhaba. Bir Rus sitesinde daha önce hem instagram beğenisi hem de instagram abonesi kasmıştım. Hatta her gün girip kasıyordum ama site kapanmış.

Onu ararken yeni bir Rus instagram beğeni kasma sayfasına rast geldim. Sizin de denemenizi tavsiye ederim.

Özellikle isntagram paylaşımlarınızı buradan beğendirebiliyorsunuz. Sayfanın en az 5-6 dakika açık kalması gerekiyor. iyinet instagram sayfasında denedim ve şu ana kadar 200'den fazla beğeni gönderdim. Hala da beğeniler artmaya devam ediyor.

1- İnstagram ücretsiz beğeni kasma sayfası olan şu linke tıklayın

http://instagram01.ru

2- İnstagram ücretsiz beğeni sayfası açıldı. Ok işareti izle

instagram-ucretsiz-begeni-kasma-hilesi-2019.jpg

3- Paylaşım linkini buraya yapıştırıp tıklıyoruz

instagram-ucretsiz-begeni-kasma-hilesi-calisan-siteler.jpg

4- Artık sadece bekleyin ve beğeni artışını kontrol edin

ÖNCESİ VE SONRASI
deneme1.jpg

deneme2.jpg

Son düzenleme:

yasarkavus

Onaylı Üye
Reaction score
51
Instagram beğeni konusunda en sinir olduğum şey de şifre girilmesi. Zaten bir süre sonra hesabınızı çalıyorlar.
Şifresiz böyle bir hizmet gerçekten de çok iyi. Bunu hep Ruslar mı yapıyor?
Teşekkür ederiz.

ServetBey

0
Onaylı Üye
Reaction score
38
Kardeşim çok kaliteli bir paylaşım yapmışsın.
Şükranlarımı sunarak işe başlıyorum.

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
Teşekkürler
Bakalım toplam ne kadar beğeni atacak. Şu ana kadar 200 beğeni oldu.

iyikampanya

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
Güzel paylaşım teşekkürler. Aslında güvenilir bir firmadan satın almak daha mantıklı geliyor bana. 1000 takipçiyi 40 kuruştan satıyorlar.

furkansayers

İyinet Üyesi
Reaction score
44
Kardeşim teşekkürler. Bu işi Ruslar iyi yapıyor. Aslında azıcık paraya kıyılsa bizimkiler de yapar ve sonrasında daha fazla kazanırlar da olmuyo ya da yapmıyorlar. Ücretsiz instagram beğeni kasmak isteyenler için tavsiye ederim.

Alparslan_Sultan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
39
Bununla ücretsiz beğeni kazanmak yerine 10 TL verin ve binlerce beğeni alın bence daha mantıklı. Saatlerce uğraşmalısınız. Beleş işin kalitesi olmuyor. Ben bir kanalım için 100K abone çektim ve her paylaşıma da 500 beğeni geliyor. Çok rahat oluyor tavsiye ederim.

freesocialmediaexchanger

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar. Benim size daha güzel bir önerim var. Benim kendi yaptığım ve düzgün çalışan başka bir sistem var. Sosyal medya değişimi için kullanabilirsiniz. Sadece form dolduruyorsunuz, yukarıdaki sitedekine benzer ama çalışıyor :)

https://adresbahane.com/smb

Bu site bana ait. Güvenlidir. Https aktif. Ancak reklam engelleyici kabul etmiyorum çünkü amacım reklam geliri elde etmek ve ayrıca sitemin trafiğini doğal yollardan arttırmak. %100 Türk %100 ücretsiz ve zahmetsiz... Sadece form doldurarak aşağıdakileri alabilirsiniz;

• Instagram Takipçisi
  • Instagram Fotoğraf Beğenisi
  • Facebook Paylaşım Beğenisi
  • Facebook Sayfa Beğeni
  • Youtube Takipçi
  • Youtube Video Beğenisi
  • Youtube Video İzleme
  • Twitter Takipçisi
  • Twitter Gönderi Beğenisi
  • TikTok Video Beğenisi
  • Tekil Websitesi Ziyareti (proxy değil)

...site adresim https://adresbahane.com/smb

adresbahane.JPG

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5